tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati i Lamborghini - nadchodzi połączenie dwóch światów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati i Lamborghini - nadchodzi połączenie dwóch światów

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.24, 16:20 Drukuj

Przed nami nowy odcinek jednego z najbardziej ekscytujących seriali tego roku - Ducati World Première 2021. Tym razem zobaczymy efekt połączenia dwóch włoskich legend.

Już w środę, 25 listopada Ducati zaprezentuje kolejną nowość - model Diavel 1260 Lamborghini. Zwiastujące go zdjęcie zapowiada, że producent nie zamierza stronić od włókna węglowego. Nie wiadomo, czy możemy się spodziewać zmian również w bazowej wersji. Obecnie silnik Diavela dysponuje mocą 159 koni mechanicznych. W przypadku modelu XDiavel zmieniono tłumik właśnie na ten z Diavela, więc równie dobrze motocykl może pozostać w obecnej formie i bez tego spełniać wymagania normy emisji spalin Euro 5.

NAS Analytics TAG

Ducati i Lamborghini znajdują się pod skrzydłami Volkswagena i są w jednym worku z takimi producentami jak Audi czy Bugatti. Niedawno znów powróciły głosy, że Ducati i Lamborghini mogłyby zostać sprzedane, ponieważ nie pasują do ścieżki, jaką Volkswagen obrał po aferze z używaniem oprogramowania fałszującego wyniki testów potrzebnych do spełnienia norm emisji spalin. Póki co cieszmy się tym, że wreszcie do salonów trafi Ducati sygnowane logo Lamborghini. Oprócz tego producenci dzielą również nowoczesne centrum logistyczne, które działa od ubiegłego roku.

Najnowszy odcinek Ducati World Première 2021 już 25 listopada, o godzinie 19:00. Zobaczycie go między innymi na profilu Ducati w serwisie YouTube.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę