tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati XDiavel i Scrambler 2021. Oficjalna premiera na stronie Ducati
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati XDiavel i Scrambler 2021. Oficjalna premiera na stronie Ducati

Autor: Raff 2020.11.10, 22:52 Drukuj

Już jutro, w środę o godzinie 19.00 odbędzie się prezentacja kolejnych nowości ze stajni Ducati: XDiavela i Scramblera. Nie przegapcie godziny, zapowiada się emocjonująca premiera!

Zarówno XDiavel, jak i Scrambler przebojem wdarły się do oferty producenta i szturmem zdobyły serca fanów włoskiej marki niepowtarzalnym stylem, rozwiązaniami technicznymi i - co może najważniejsze - wrażeniami z jazdy, których nie dostarczy żaden inny motocykl.

NAS Analytics TAG

Z uwagi na sytuację epidemiczną, w czasie której niemal wszystkie imprezy targowe zostały odwołane, Ducati prezentuje swoje tegoroczne premiery online. Zapraszamy do odkrywania kolejnych nowości jutro, w środę, 11 listopada o godzinie 19 na stronie internetowej Ducati.

A premierę XDiavela i Scramblera 2021 możecie obejrzeć tutaj.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr