tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Premiery Ducati 2021. Nowy Monster ju 2 grudnia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Premiery Ducati 2021. Nowy Monster ju 2 grudnia

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.30, 13:21 Drukuj

Już w najbliższą środę Ducati pokaże nową generację Monstera. Czego możemy się spodziewać?

Już we wrześniu sieć obiegły zdjęcia szpiegowskie i rysunki koncepcyjne pokazujące nowego Monstera. Serca zagorzałych fanów Ducati zabiły szybciej niż po kroplówce z espresso na widok tego, że kultowy model może być pozbawiony ramy kratownicowej. Szkice, które pojawiły się w sieci, sugerują, że w motocyklu pojawi się rama wykonana z aluminium. To sprawi, że Monster przestanie już być charakterystyczny. Taka wizja dotyczy modelu 821. Kształt motocykla umieszczony w zapowiedzi potwierdza to, co widzieliśmy na zdjęciach szpiegowskich. Co z pozostałymi członkami rodziny Monster?

NAS Analytics TAG

Ducati kontynuuje produkcję Scramblera z niezmienionym silnikiem o pojemności 803 cm3, który znajdziemy również w Monsterze 797. Mały Monster wymaga jednak solidnego odświeżenia pod kątem technologicznym. Nie wiadomo, jaki będzie los jego ramy, ale na pewno przydadzą się nowocześniejsze zegary czy Cornering ABS albo reflektor ze światłem do jazdy dziennej i czujnikiem zmierzchu.

Kolejna niewiadoma to Monster 1200. Tu również możemy tylko pospekulować i zrobimy to dość odważnie. Monster 1200 w obecnej formie jest napędzany silnikiem o pojemności 1198 cm3, który dysponuje maksymalną mocą 150 koni mechanicznych. Zaledwie 5 koni więcej ma Panigale V2. Tutaj Ducati mogłoby pójść w jednym z dwóch kierunków - skasować Monstera 1200 i wypuścić model Streetfighter V2, ale choć Claudio Domenicali wspominał o mniejszym Streetfighterze, to nie ma go na liście premier. Druga opcja to po prostu Monster V2. To oczywiście tylko nasze spekulacje i marzenia.

Fakty poznamy już 2 grudnia. Prezentację będziecie mogli zobaczyć na www.ducati.com, a także w serwisach YouTube i Facebook.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr