tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Diavel Lamborghini Edition - tak wygląda, tak jeździ. Ducati i Lamborghini odsłaniają karty
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Diavel Lamborghini Edition - tak wygląda, tak jeździ. Ducati i Lamborghini odsłaniają karty

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.11.25, 21:08 Drukuj

Ducati i Lamborghini dzieli branża, 2 koła i 20 kilometrów, ale łączy pasja do piękna i sportu. Owocem tej pasji jest Ducati Diavel 1260 Lamborghini. Motocykl nawiązuje do samochodu Lamborghini Sian, a producenci nie ograniczyli się tylko do umieszczenia legendarnego logotypu z bykiem.

NAS Analytics TAG

Najbardziej w oczy rzucają się felgi, których wzór od razu kojarzy się z Lamborghini. Co więcej - taki sam wzór obręczy znajduje się w modelu Sian. Wzory na obszyciu kanapy nawiązują do kształtu reflektorów. Do tego na zbiorniku paliwa i zadupku znajdziemy elementy z włókna węglowego. Oprócz tego z włókna węglowego wykonano tłumik, niektóre elementy owiewek oraz błotniki. Część elementów została przeprojektowana specjalnie pod tę wersję Diavela. 

Na wyposażeniu motocykla znajduje się wszystko, co znajdziemy w wersji S - czyli między innymi quick shifter działający w górę i w dół oraz w pełni regulowane zawieszenie Öhlins. Oprócz tego mamy Ducati Launch Control, Cornering ABS i konfigurowalne tryby jazdy. Włosi kochają detale, więc na wyświetlaczu, podczas uruchamiania motocykla pojawi się logo Lamborghini i sylwetka motocykla.

Ducati Diavel 1260 Lamborghini będzie mocno limitowany i trafi na rynek w liczbie 630 sztuk. Już zazdrościmy szczęśliwym nabywcom...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę