tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Panigale na prąd. Zaskakująco piękny projekt indyjskiego designera NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Panigale na prąd. Zaskakująco piękny projekt indyjskiego designera

Autor: Raff 2019.05.13, 13:48 Drukuj

Elektryczne Panigale u fanów marki Ducati musi budzić niesmak. Jednak wizualizacje przedstawione przez designera Aritrę Dasa pokazują, że przynajmniej od strony wizualnej, taki motocykl może być ekscytujący.

Indyjski designer Aritra Das znany jest ze śmiałych konceptów - głównie motocykli i samochodów. Na jego fanpage'u ukazały się niedawno ekscytujące wizualizacje Ducati Elettrico - elektrycznej wersji Panigale.

NAS Analytics TAG

Na pierwszy rzut oka trudno się zorientować, że motocykl napędzany jest energią elektryczną. Brak charakterystycznych wielkich akumulatorów powoduje, że sprzęt wygląda zaskakująco lekko. Z pewnością pomagają w tym smukłe linie zapożyczone z modelu Panigale.

Te wizualizacje to tylko wizja projektanta. Na szczęście czy niestety - to już pozostawiamy waszej ocenie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę