tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Multistrada dla bezpiecznych dróg. Szlachetna inicjatywa na przełęczy Brennero

Ducati Multistrada dla bezpiecznych dróg. Szlachetna inicjatywa na przełęczy Brennero

Autor: Raff 2018.08.09, 17:57 Drukuj

Dwa motocykle Ducati Multistrada 950 z wyposażeniem medycznym patrolować będą graniczny odcinek autostrady przez przełęcz Brennero we Włoszech. Zabezpieczą także imprezy masowe w tamtym regionie.

Medyczne motocykle Ducati są częścią pilotażowego projektu Motosoccorso autorstwa Croce Bianca (Biały Krzyż) - organizacji non-profit zajmującej się pierwszą pomocą na terenie Tyrolu Południowego. Projekt realizowany jest wspólnie z zarządcą autostrady - Autostrade del Brennero Spa.

Dwie Multistrady 950 wyposażone zostały w najpotrzebniejszy w nagłych przypadkach sprzęt medyczny i ostrzegawczy - syreny, oświetlenie defibrylatory AED, zestawy tlenowe i szereg instrumentów i opatrunków niezbędnych ratownikom medycznym na miejscu zdarzenia.

Motocykle, wyposażone w specjalny nadajnik umożliwiający bezpłatny wjazd na autostradę, patrolować będą graniczny odcinek autostrady przez przełęcz Brennero i reagować na każdy przypadek zagrożenia życia lub zdrowia podróżnych .

Jak zapowiada Croce Bianca, ze względu na wysoką mobilność, Multistrady zostaną wykorzystane także do zabezpieczenia imprez masowych organizowanych w Tyrolu Południowym.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę