tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Debiutuje Triumph Trident. Znamy dokadn dat!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Debiutuje Triumph Trident. Znamy dokadn dat!

Autor: Raff 2020.10.17, 16:38 Drukuj

Triumph Trident, najnowszy motocykl w gamie brytyjskiego producenta, zadebiutuje już 30 października. W ofercie ma pełnić funkcję budżetowego jednośladu, ale z całą pewnością nie będzie on ubogo wyposażony. 

Triumph Trident nawiązuje do modeli, oferowanych przez producenta już dwukrotnie: pierwszy produkowany był w latach 1968-75, drugi na początku lat 90., już w Hinckley. Model ten był wówczas punktem wyjścia do kolejnych modeli, takich jak Sprint i Daytona.

NAS Analytics TAG

Obecna, trzecia już generacja Tridenta ma być czymś w rodzaju entry-level, czyli modelu, który pozwala rozpocząć przygodę z brytyjską marką. Motocykl, choć pozycjonowany jako najtańszy, nie będzie z pewnością ubogi. Do jego napędu wykorzystany będzie trzycylindrowy silnik rzędowy o pojemności 660 cm3, dysponujący mocą 95 KM i 66 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Użytkownik będzie miał do dyspozycji cyfrowy zestaw wskaźników, spodziewamy się także niektórych elementów z bogatej palety elektroniki Triumpha, takich jak tryby jazdy, tempomat, czy kontrolę trakcji. Producent zapowiedział premierę motocykla na 30 października, na godzinę 14.00 czasu polskiego.

Premierę można zobaczyć tu: https://www.triumphmotorcycles.com/motorcycles/roadsters/coming-soon

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr