tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 DJ Adamus na motocyklu przez Amerykę Południową [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

DJ Adamus na motocyklu przez Amerykę Południową [video]

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.03.08, 17:07 Drukuj

Adam Jaworski, czyli popularny DJ Adamus, jest zapalonym motocyklistą i uwielbia podróżować. Na koncie ma już m.in. motocyklową wyprawę do Ameryki Południowej.

Podobnie, jak większość z nas, Adam zaczynał od Motorynki i Simsona. Później był lekki chopper marki Yamaha, a po nim nastąpiła długa przerwa. Teraz w jego garażu stoją: Ducati Monster 696, Harley-Davidson Forty Eight i mała "stodwudziestkapiątka" - Junak Vintage. Na dalekie wyprawy w gotowości czeka niestrudzona Honda XR 650.

NAS Analytics TAG

W miniony weekend DJ Adamus odwiedził warszawską wystawę Moto Expo 2017, gdzie udało się nam spotkać i chwilę porozmawiać. Adam przygotowuje się właśnie do kolejnej wyprawy. Obiecał, że gdy tylko wróci, zda nam obszerną relację. W zamian otrzymał od nas pakiet naklejek Ścigacz.pl na motocykl...

Poniżej energetyzujący film z motocyklowej wyprawy Adama i jego przyjaciół przez Amerykę Południową.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę