tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ścigacz.pl i RATrejs w wyprawie dookoła Świata! Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Ścigacz.pl i RATrejs w wyprawie dookoła Świata!

Autor: Informacja prasowa 2017.03.18, 17:40 Drukuj

"Marzysz o egzotycznych podróżach przez świat? Fascynują cię sporty ekstremalne i chcesz ich spróbować? Teraz masz wyjątkową okazję zrobić to razem z nami i wybrać się dookoła świata ZA DARMO!" - tak brzmi zaproszenie czwórki polskich podróżników na ekspedycję "RATrejs. Dookoła świata".

Podróż bez granic

Ekspedycja "RATrejs. Dookoła świata" to fascynująca, czteroletnia podróż przez wszystkie siedem kontynentów i pięć oceanów, której zadaniem jest odwiedzenie najtrudniej dostępnych i najpiękniejszych zakątków Ziemi. "Spotkacie nas w praktycznie każdym miejscu naszego globu - od arktycznej północy, przez tropikalne obszary równikowe, aż po antarktyczne południe." - tłumaczą jej organizatorzy.

Głównym środkiem transportu oraz bazą wypadową będzie pełnomorski jacht żaglowy - Nautilus. Jednak, jak podkreślają uczestnicy, w ekspedycji chodzi o znacznie więcej niż sam rejs "Ponad dwie trzecie czasu spędzimy eksplorując ląd i strefę przybrzeżną, poznając ludzi i lokalne kultury oraz szukając najpiękniejszych zjawisk na Ziemi." - wyjaśniają.

Słowo eksploracja nie jest użyte tutaj przypadkowo: na pokładzie jachtu znajduje się pełne wyposażenie wyprawowe, między innymi motocykl, paralotnie, sprzęt nurkowy, rowery czy kajaki. Pozwoli to załodze Nautilusa dotrzeć w niedostępne zakątki, do których jedyna droga wiedzie po wodzie, pod wodą lub… w powietrzu!

Wszystkie ręce na pokład

Wyprawa organizowana jest przez czwórkę polskich podróżników, którzy nie tylko chcą pokazać ginący na naszych oczach świat, ale także zainspirować do wyrwania się z wielkomiejskiej przestrzeni i aktywnego poznawania świata i ludzi. Mimo że każde z nich pracowało dla wielkich korporacji, dziś rzucają wszystko i wypływają w świat. "RATrejs to oczywiście nawiązanie do wyścigu szczurów, który zamieniamy na przygodę życia. Wam też chcemy dać taką szansę!" - puszczają "oczko".

Nie są to słowa bez pokrycia. Na blogu ekspedycji "RATrejs. Dookoła świata" | RATrejs.pl możemy znaleźć zaproszenie do udziału w podróży… zupełnie za darmo! Nie trzeba być podróżnikiem, żeglarzem ani sportowcem - wystarczy, że entuzjazm i otwartość na ludzi i nowe wyzwania.

Dołącz do załogi Nautilusa

Organizatorzy szukają pasjonatów filmu i fotografii, którzy posiadają doświadczenie w tworzeniu i są w stanie zapewnić najwyższą jakość kontentu filmowego i zdjęciowego. Wybrana osoba będzie wspólnie z nimi odpowiedzialna za pisanie scenariuszy programów, a samodzielnie - za operatorkę, obróbkę i montaż materiałów. "Priorytetem jest dla nas tworzenie filmów wideo, przeznaczonych do emisji w internecie i telewizji." - precyzują.

Udział w wyprawie zapowiada się fascynująco. "Będziesz publikować stworzone przez siebie filmy i zdjęcia na łamach m.in. National Geographic Traveler. Dotrzesz do prawie 10 milionów czytelników i internautów. Nauczysz się żeglować, nurkować, surfować, pływać na kite’cie. Będziesz miał do dyspozycji motocykle, paralotnie i rowery. Poznasz świat i zobaczysz nieprawdopodobne miejsca, które często dostępne są tylko z pokładu jachtu. Przeżyjesz przygodę swojego życia!" - tak podróżnicy zachęcają do udziału w konkursie.

Dokładne instrukcje konkursowe znajdują się na blogu ekspedycji pod adresem RATrejs.pl oraz na Facebooku pod adresem facebook.pl/RATrejs. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 kwietnia. Pamiętaj, że rejs startuje za trzy miesiące, nie warto więc zwlekać.

Ekspedycja "RATrejs. Dookoła świata" w liczbach

  • 5 oceanów i 7 kontynentów
  • 100 państw i 200 portów
  • 100.000 kilometrów
  • 1.250 dni w podróży
  • 15 ekscytujących sportów ekstremalnych
  • 30 wiodących patronów medialnych

Ścigacz.pl jest patronem medialnym ekspedycji "RATrejs. Dookoła świata" | RATrejs.pl

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
×
2019 05 Junak 711 PopUp
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę