tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ścigacz.pl i RATrejs w wyprawie dookoła Świata!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 950
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG

Ścigacz.pl i RATrejs w wyprawie dookoła Świata!

Autor: Informacja prasowa 2017.03.18, 17:40 Drukuj

"Marzysz o egzotycznych podróżach przez świat? Fascynują cię sporty ekstremalne i chcesz ich spróbować? Teraz masz wyjątkową okazję zrobić to razem z nami i wybrać się dookoła świata ZA DARMO!" - tak brzmi zaproszenie czwórki polskich podróżników na ekspedycję "RATrejs. Dookoła świata".

Podróż bez granic

NAS Analytics TAG

Ekspedycja "RATrejs. Dookoła świata" to fascynująca, czteroletnia podróż przez wszystkie siedem kontynentów i pięć oceanów, której zadaniem jest odwiedzenie najtrudniej dostępnych i najpiękniejszych zakątków Ziemi. "Spotkacie nas w praktycznie każdym miejscu naszego globu - od arktycznej północy, przez tropikalne obszary równikowe, aż po antarktyczne południe." - tłumaczą jej organizatorzy.

Głównym środkiem transportu oraz bazą wypadową będzie pełnomorski jacht żaglowy - Nautilus. Jednak, jak podkreślają uczestnicy, w ekspedycji chodzi o znacznie więcej niż sam rejs "Ponad dwie trzecie czasu spędzimy eksplorując ląd i strefę przybrzeżną, poznając ludzi i lokalne kultury oraz szukając najpiękniejszych zjawisk na Ziemi." - wyjaśniają.

Słowo eksploracja nie jest użyte tutaj przypadkowo: na pokładzie jachtu znajduje się pełne wyposażenie wyprawowe, między innymi motocykl, paralotnie, sprzęt nurkowy, rowery czy kajaki. Pozwoli to załodze Nautilusa dotrzeć w niedostępne zakątki, do których jedyna droga wiedzie po wodzie, pod wodą lub… w powietrzu!

Wszystkie ręce na pokład

Wyprawa organizowana jest przez czwórkę polskich podróżników, którzy nie tylko chcą pokazać ginący na naszych oczach świat, ale także zainspirować do wyrwania się z wielkomiejskiej przestrzeni i aktywnego poznawania świata i ludzi. Mimo że każde z nich pracowało dla wielkich korporacji, dziś rzucają wszystko i wypływają w świat. "RATrejs to oczywiście nawiązanie do wyścigu szczurów, który zamieniamy na przygodę życia. Wam też chcemy dać taką szansę!" - puszczają "oczko".

Nie są to słowa bez pokrycia. Na blogu ekspedycji "RATrejs. Dookoła świata" | RATrejs.pl możemy znaleźć zaproszenie do udziału w podróży… zupełnie za darmo! Nie trzeba być podróżnikiem, żeglarzem ani sportowcem - wystarczy, że entuzjazm i otwartość na ludzi i nowe wyzwania.

Dołącz do załogi Nautilusa

Organizatorzy szukają pasjonatów filmu i fotografii, którzy posiadają doświadczenie w tworzeniu i są w stanie zapewnić najwyższą jakość kontentu filmowego i zdjęciowego. Wybrana osoba będzie wspólnie z nimi odpowiedzialna za pisanie scenariuszy programów, a samodzielnie - za operatorkę, obróbkę i montaż materiałów. "Priorytetem jest dla nas tworzenie filmów wideo, przeznaczonych do emisji w internecie i telewizji." - precyzują.

Udział w wyprawie zapowiada się fascynująco. "Będziesz publikować stworzone przez siebie filmy i zdjęcia na łamach m.in. National Geographic Traveler. Dotrzesz do prawie 10 milionów czytelników i internautów. Nauczysz się żeglować, nurkować, surfować, pływać na kite’cie. Będziesz miał do dyspozycji motocykle, paralotnie i rowery. Poznasz świat i zobaczysz nieprawdopodobne miejsca, które często dostępne są tylko z pokładu jachtu. Przeżyjesz przygodę swojego życia!" - tak podróżnicy zachęcają do udziału w konkursie.

Dokładne instrukcje konkursowe znajdują się na blogu ekspedycji pod adresem RATrejs.pl oraz na Facebooku pod adresem facebook.pl/RATrejs. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 kwietnia. Pamiętaj, że rejs startuje za trzy miesiące, nie warto więc zwlekać.

Ekspedycja "RATrejs. Dookoła świata" w liczbach

 • 5 oceanów i 7 kontynentów
 • 100 państw i 200 portów
 • 100.000 kilometrów
 • 1.250 dni w podróży
 • 15 ekscytujących sportów ekstremalnych
 • 30 wiodących patronów medialnych

Ścigacz.pl jest patronem medialnym ekspedycji "RATrejs. Dookoła świata" | RATrejs.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  motul belka podroze 950
  NAS Analytics TAG
  na górę