tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem w Środkowe Andy 2015 - zapowiedź wyprawy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem w Środkowe Andy 2015 - zapowiedź wyprawy

Autor: Andrzej Miłosz 2015.09.22, 12:55 Drukuj

Kiedy rok temu wracałem z wyprawy do Ziemi Ognistej, którą planowałem wcześniej przez ponad rok, poza poczuciem satysfakcji  byłem w nowej sytuacji: nie miałem żadnych nowych planów. Stan ten nie trwał jednak długo, bo już w lutym postanowiłem, że na jesień znowu wyruszę w podróż. Wiedziałem jedno - po wypróbowaniu wielu rzeczy, podróż motocyklem to jest to, czego szukałem. Jeżeli forma i rejon ostatniej wyprawy się sprawdził, to po co to na siłę zmieniać?

Zawsze budzi się we mnie wewnętrzny bunt, gdy ktoś podczas dyskusji na temat kolejnej wyprawy, którą odbyłem, używa terminu "podróż życia" - nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Czas na następną wyprawę: będzie dalej, dłużej, wyżej, większy cylinder. Za to myślę, że zdecydowanie mniej na wariata. Pewny jest początek wyprawy - 16 października, powrót - 11 grudnia i forma podroży - rzecz jasna motocykl.

Nie mam zamiaru planować teraz wszystkiego w Polsce. To nie jest wyprawa z plecakiem, podczas której człowiek porusza się po mniej więcej określonych miejscach opisanych w przewodnikach, gdzie można znaleźć bez problemu nocleg, między którymi można się z łatwością przemieszczać dobrze zorganizowaną  komunikacją publiczną. Motocykl daje niewiarygodne poczucie wolności, z której zamierzam skorzystać. Miejsca, które zamierzam odwiedzić to północna część trasy nr 40 w Argentynie, wyschnięte solne jeziora, pustynia Atakama, Droga Śmierci, kanion Colca oraz po zjechaniu z gór chciałbym zobaczyć fragment Amazonii. Najbardziej na północ planuję dojechać do Cuzco. Cała wyprawa koncentruje się wokół środkowych And. Tyle słowem wstępu, jednocześnie zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na Facebooku.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę