tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem w rodkowe Andy 2015 - zapowied wyprawy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem w rodkowe Andy 2015 - zapowied wyprawy

Autor: Andrzej Miosz 2015.09.22, 12:55 Drukuj

Kiedy rok temu wracałem z wyprawy do Ziemi Ognistej, którą planowałem wcześniej przez ponad rok, poza poczuciem satysfakcji  byłem w nowej sytuacji: nie miałem żadnych nowych planów. Stan ten nie trwał jednak długo, bo już w lutym postanowiłem, że na jesień znowu wyruszę w podróż. Wiedziałem jedno - po wypróbowaniu wielu rzeczy, podróż motocyklem to jest to, czego szukałem. Jeżeli forma i rejon ostatniej wyprawy się sprawdził, to po co to na siłę zmieniać?

Zawsze budzi się we mnie wewnętrzny bunt, gdy ktoś podczas dyskusji na temat kolejnej wyprawy, którą odbyłem, używa terminu "podróż życia" - nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Czas na następną wyprawę: będzie dalej, dłużej, wyżej, większy cylinder. Za to myślę, że zdecydowanie mniej na wariata. Pewny jest początek wyprawy - 16 października, powrót - 11 grudnia i forma podroży - rzecz jasna motocykl.

NAS Analytics TAG

Nie mam zamiaru planować teraz wszystkiego w Polsce. To nie jest wyprawa z plecakiem, podczas której człowiek porusza się po mniej więcej określonych miejscach opisanych w przewodnikach, gdzie można znaleźć bez problemu nocleg, między którymi można się z łatwością przemieszczać dobrze zorganizowaną  komunikacją publiczną. Motocykl daje niewiarygodne poczucie wolności, z której zamierzam skorzystać. Miejsca, które zamierzam odwiedzić to północna część trasy nr 40 w Argentynie, wyschnięte solne jeziora, pustynia Atakama, Droga Śmierci, kanion Colca oraz po zjechaniu z gór chciałbym zobaczyć fragment Amazonii. Najbardziej na północ planuję dojechać do Cuzco. Cała wyprawa koncentruje się wokół środkowych And. Tyle słowem wstępu, jednocześnie zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr