tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Świat z surrealistycznych obrazów. Polscy blogerzy na Drodze Lagun w Boliwii [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Świat z surrealistycznych obrazów. Polscy blogerzy na Drodze Lagun w Boliwii [FILM]

Autor: Raff 2018.09.04, 10:46 Drukuj

Droga Lagun w Boliwii to jedno z najbardziej surrealistycznych miejsc na Ziemi. Krajobrazy jak z obrazów Salvadora Dali dopełniają majestatyczne panoramy gór i gładkie tafle płytkich akwenów.

Wśród tych pięknych, nieziemskich krajobrazów podróżuje para naszych rodaków - Liwia i Joki, twórcy bloga LifeWeLove.com, którzy od przeszło roku przemierzają obie Ameryki. Zobaczcie jak piękny jest świat widziany okiem ich kamery!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę