tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ciekawy apel do kierowców aut, wystosowany przez... media publiczne NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ciekawy apel do kierowców aut, wystosowany przez... media publiczne

Autor: M.B. 2017.07.28, 10:31 Drukuj

Ciągle narzekamy, na wszystko. Na pogodę, na rząd, na innych. To raczej nigdy się nie zmieni, a szkoda, bo w tej chwili właśnie jest dużo lepiej niż kiedyś. Pod jakim względem i dla kogo? Chodzi o nas motocyklistów i zauważanie nas przez innych użytkowników drogi. Ten spot Gazety.pl jest tego najlepszym przykładem.

Jeszcze 10 - 15 lat temu motocykliści stanowili pomijalną cząstkę ruchu na drogach publicznych. Było nas tak mało, że słychać o nas było w mediach publicznych właściwie tylko na wiosnę i tylko w jednym aspekcie - wypadków. I to tych pierwszych w roku, bo kolejne nikogo już nie interesowały. W tej chwili, kiedy każdy ma kogoś w rodzinie, kumpla, sąsiada czy znajomego, kto jeździ na motocyklu, postrzegani jesteśmy inaczej - z większą atencją i zaangażowaniem. Nawet nie motocyklowych "mugoli" zaczął obchodzić nasz los, a to wideo dobitnie o tym świadczy. Mnie to cieszy, to dobry znak. Z resztą widzę, że kierowcy reagują na nas dużo lepiej teraz, niż na początku tego wieku. Widzą więcej, są bardziej uprzejmi i potrafią się zachować np. robiąc w korku wolną drogę jednośladom. Panowie i panie kierujący autami - Lewa w Górę!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę