tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Buty FLY Maverik w nowej wersji (opis i cena)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Buty FLY Maverik w nowej wersji (opis i cena)

Autor: Alonzo 2017.05.31, 17:27 Drukuj

Buty off-roadowe Maverik marki FLY to znany i sprawdzony model, lecz teraz występujący w nowej, ulepszonej wersji. W najnowszym wcieleniu przeprojektowano przede wszystkim główny ochraniacz goleni.

Nowy ochraniacz, uformowany z wtryskiwanego plastiku, ma za zadanie jeszcze lepiej chronić piszczel motocyklisty, lecz przy okazji, również świetnie wygląda. Poza zmienioną osłoną goleni, buty FLY Maverik wyposażono w zapięcie na cztery klamry ze wstępną regulacją długości, trójwymiarowo modelowane usztywnienie czuba z fakturą ułatwiającą obsługę dźwigni zmiany biegów oraz stalową wkładkę w podeszwie, która zapewnia ochronę przed uderzeniami z dołu i zapobiega rozwarstwieniu się podeszwy.

NAS Analytics TAG

Zobacz produkt na stronie dystrybutora

Wewnętrzną część stopy i częściowo łydki wykonano ze sztucznego tworzywa odpornego na uszkodzenia i zużycie. Z kolei elastyczna zewnętrza strefa łydki pozwala na płynność ruchu, zachowując jednocześnie walory usztywnienia. Elastyczne wykończenie górne zapobiega przedostawaniu się do wnętrza buta brudu i minimalizuje wlewanie się do środka wody.

Elastyczny przegub nad wzmocnieniem pięty i kostki zapewnia swobodę ruchu w butach Maverik. Ponadto mamy do dyspozycji wymienne podeszwy i okucie czuba ze stali nierdzewnej. Wszystkie powyższe cechy wpływają pozytywnie nie tylko na poziom bezpieczeństwa, ale również komfort użytkowania w trudnych warunkach. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne (kolor biały lub czarny).

Off-roadowe buty FLY Maverik mają certyfikat bezpieczeństwa CE.

Cena: 549 zł

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr