tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brazylijski "Frog" na motocyklu, czyli ekstremalna ucieczka przez policją
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Brazylijski "Frog" na motocyklu, czyli ekstremalna ucieczka przez policją

Autor: Alonzo 2020.04.25, 09:46 7 Drukuj

Ten motocyklista był nie tyle dobry, ale szalony. To nie jest pokaz doskonałego opanowania motocykla, ale pokaz skrajnej brawury, połączonej z ogromnym szczęściem. Szczęściem do czasu, o czym można się przekonać pod koniec tego filmu.

 

NAS Analytics TAG

 

Jeżeli byłby to film sensacyjny, a nie z życia wzięty, to oglądałoby się go dobrze. Ale pamiętajcie, facet na filmie, pomimo przykrego finału, i tak miał bardzo dużo szczęścia. Tracąc kontrolę nad nerwami i przekraczając granice rozsądku narażacie na ogromne niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i postronne osoby, które mogą mieć tego pecha, że spotkają Was na drodze.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:tv 27/04/2020 02:45

zajawa!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę