tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policjanci mnie złapali! Słaba ustawka i głupia reklama szkoleń motocyklowych [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policjanci mnie złapali! Słaba ustawka i głupia reklama szkoleń motocyklowych [FILM]

Autor: Raff 2020.05.26, 12:20 1 Drukuj

Dawno nie widzieliśmy bardziej idiotycznego pomysłu na promocję własnej działalności, niż film, przygotowany przez Enduro Krzeszowice. Pod pozorem policyjnego pościgu organizator szkoleń enduro pochwalił się swoim terenem, umiejętnościami i, niestety, kompletną nieodpowiedzialnością.

Film od razu wygląda na ustawkę - w policyjnych obławach na motocyklistów nigdy nie biorą udziału wyłącznie funkcjonariusze na jednośladach - zwykle współpracują ze Strażą Leśną, a na miejscu pojawiają się także samochody i quady. Poza tym nieczęsto zdarza się, by policjant w czasie akcji miał kamerkę GoPro.

NAS Analytics TAG

Pomysł urządzenia "pościgu" jako reklamy wydaje się fajny, ale promowanie się uciechą z ucieczki przed policją wygląda trochę jak zachęcanie do podobnych zachowań i promowanie tego typu postaw. A chyba nie o to chodzi w nauczaniu odpowiedzialnej jazdy motocyklem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę