tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Biski - motocyklowa amfibia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Biski - motocyklowa amfibia

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.25, 09:59 Drukuj

Oto idealne rozwiązanie dla tych z nas, którzy chętnie poszaleliby na akwenach, ale skuter wodny wydaje się zbyt mało praktyczny. Biski to pojazd, który świetnie radzi sobie na lądzie oraz na wodzie.

Skuter Biski to dzieło niewielkiej firmy Gibbs, specjalizującej się we wprowadzaniu w życie pozornie szalonych pomysłów. Choć wygląda jak jednośladowa wersja Fiata Multipla, to posiada jedną zdolność, która przykrywa wszelkie stylistyczne wątpliwości. Potrafi prosto z asfaltu wjechać do dowolnego zbiornika i pływać jak rasowy skuter wodny.

NAS Analytics TAG

Biski napędzany jest dwucylindrowym silnikiem o mocy 55 KM, pozwalający mu na rozwinięcie prędkości 130 km/h na lądzie oraz 60 km/h na wodzie. Posiada specjalne, chowane zawieszenie oraz dwa zestawy wydechowe - górny i dolny. Wyposażony jest również w legalizowane oświetlenie drogowe oraz nawodne. Jego lekka skorupa wykonana jest z włókna węglowego. Całość waży niecałe 230 kg.

Pojazd tego typu powinien znaleźć szerokie zastosowanie nie tylko w rekreacji dla cywilów, ale też w policji i innych służbach. Zwłaszcza na terenach obfitujących w rozległe rozlewiska, takich jak np. Floryda.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr