tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ten skuter wodny jedzi po ulicy. Dopuszczony do ruchu. Na pewno dopuszczony?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ten skuter wodny jedzi po ulicy. Dopuszczony do ruchu. Na pewno dopuszczony?

Autor: Alonzo 2020.11.22, 12:58 Drukuj

Ten młody człowiek zawsze marzył o skuterze. Rodzice postanowili spełnić jego marzenie, ale nie dokładnie wysłuchali syna. Kupili mu skuter, tyle że wodny. Na szczęście nie był to wielki problem.

Jak jest najdziwniejsza rzecz, jaką spotkałeś na drodze? Z pewnością widok skutera wodnego, sunącego po ulicy, jest niezwykły. Zaletą motocykli i skuterów jest to, że łatwo poddają się różnym przeróbkom. Żadna inna branża nie ma tak bardzo rozwiniętej odnogi custom.

NAS Analytics TAG

Różnorodność jest jednym z wyznaczników branży motocyklowej. Rzadko kiedy spotyka się aż tyle marek, odmian i wersji. Customizacja motocykla jest podstawową cechą, na którą wskazują wszystkie znane marki. Mówi się, że nie ma dwóch takich samych motocykli Harley-Davidson. Wymyślanie coraz to nowych wehikułów, opartych na różnych modelach jednośladów, jest stałym zjawiskiem na całym świecie. Żaden inny produkt nie podkreśla tak bardzo osobowość swojego właściciela i nie pozwala na zaznaczenie jego indywidualności. 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr