tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowa amfibia tonie w płomieniach Advertisement
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Motocyklowa amfibia tonie w płomieniach

Autor: Beavis 2015.07.08, 13:01 5 Drukuj

Francis, Tim, Vlad i Patrick mają bardzo ciekawy pomysł - motocyklową amfibię, która docelowo nie będzie stawać w płomieniach.

Tak, tak, ten szalenie dziwny tytuł w pełni opisuje, co dzieje się na poniższym filmie. Budowa systemu umożliwiającego samodzielny transport motocykla przez przeprawy wodne jest celem kampanii społecznościowego finansowania, która właśnie ruszyła na popularnej platformie Indiegogo. Czteroosobowy zespół ma bardzo ambitne plany: przekroczenie Cieśniny Beringa na motocyklowej amfibii własnego projektu. Pierwsze próby były, cóż, dość spektakularne:

NAS Analytics TAG

Abstrahując od powyższego niepowodzenia, trzeba przyznać, że Francis, Tim, Vlad i Patrick mają bardzo ciekawy pomysł. BikeBoat, bo tak ma nazywać się finalny produkt, dałby zupełnie nowe możliwości. Na dodatek, kampania zakłada sponsorowanie dalszego rozwoju, ale finalne plany pojazdu mają być publicznie dostępne.

Co byście podpięli do BikeBoat’a? Może Kawasaki H2R?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę