tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bestsellerowy Supernaked Kawasaki Z900 teraz w wersji SE. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bestsellerowy Supernaked Kawasaki Z900 teraz w wersji SE. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Informacja prasowa 2021.09.16, 18:46 Drukuj

Ulubieniec tysięcy fanów Supernaked i bestseller w swojej klasie w wielu krajach - popularny Z900, w sezonie 2022 będzie dostępny w wersji SE, z zawieszeniem Öhlins i hamulcami sygnowanymi przez Brembo.

Wdrażając znaną już z Kawasaki politykę udoskonalania znanych i lubianych modeli, Z900 SE przenosi standardowy model na jeszcze wyższy poziom, oferując udoskonalenia w zakresie jakości jazdy i precyzyjnego zawieszenia bez ingerencji w "ducha Sugomi", który stworzył ten motocykl tak popularnym.

NAS Analytics TAG

Zmianą z przodu jest zastosowanie nowego zestawu hamulców Brembo. Zaciski monoblok M4.32 montowane radialnie, na tarczach Brembo o średnicy ø300 mm, z  klockami hamulcowe tej samej firmy "zasilane" przewodami hamulcowymi w stalowym oplocie. Po takiej kuracji, Z900 SE oferuje większą siłę hamowania i jeszcze lepsze wyczucie.

Przedni widelec upside-down ø41mm z regulacją kompresji i odbicia oraz bezstopniową regulacją napięcia wstępnego. Złota kolorystyka widelca tylko podkreśla wojowniczy charakter wersji SE.

Dbałość o szczegóły jest widoczna również z tyłu motocykla, wyposażony został w amortyzator Öhlins S46 identycznej konstrukacji jak w Z1000 R. Jego aluminiowy korpus obejmuje jednorurową konstrukcję z tłokiem ø46 mm oraz wewnętrznymi komorami olejowymi i gazowymi oddzielonymi pływającym tłokiem. Dla wygody i szybkiej regulacji, tylny amortyzator Z900 SE jest również wyposażony w zdalną regulację napięcia wstępnego. Wraz z przestrojonymi ustawieniami przedniego zawieszenia, zastosowanie Öhlinsa przenosi prowadzenie i reakcję zawieszenia na jeszcze wyższy poziom i spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego kierowcy Supernakeda.

Oferując jeszcze bardziej skoncentrowaną na kierowcy charakterystykę, Z900 SE nie traci najważniejszych cech maszyny Supernaked - intuicyjnego prowadzenia. Kontrola trakcji KTRC jest częścią specyfikacji wraz z różnymi trybami mocy oraz i sprzęgłem anty-hoppingowym. Dźwięk wydechu został przekonstruowany przez inżynierów KHI, podczas gdy w widoku kierowcy znajduje się przydatny wskaźnik ekonomicznej jazdy czy możliwość połączenia Bluetooth za pośrednictwem aplikacji Kawasaki Rideology, która umożliwia integrację wybranych parametrów jazdy.

Dostępny w jednej, wyróżniającej się kolorystyce Metallic Spark Black / Candy Lime Green, nowy Z900 SE do salonów trafi już wiosną nadchodzącego roku.

Dane techniczne

WYMIARY 
Długość 2,070 mm
Szerokość 825 mm
Wysokość 1,180 mm
Rozstaw osi 1,455 mm
Prześwit 145 mm
Wysokość siedziska 820 mm 
Masa własna 213 kg 
Zbiornik paliwa 17 litrów
OSIĄGI 
Moc maksymalna 92.2 kW {125 KM} / 9,500 min-1 
Maks. moment obrotowy 98.6 Nm/ 7,700 min-1
NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr