tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Kawasaki Z650 RS - nowy zwiastun, nowe informacje i tajemnicza data
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Kawasaki Z650 RS - nowy zwiastun, nowe informacje i tajemnicza data

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.09.11, 09:27 Drukuj

Kawasaki opublikowało kolejny film zapowiadający rewolucję w stylu retro i podało również datę, kiedy poznamy więcej szczegółów na temat Z650 RS.

Zgodnie z przewidywaniami, Kawasaki zaprezentuje w tym roku model Z650 RS, który ma szansę stać się kolejnym hitem sprzedażowym japońskiego producenta. Pierwsze informacje o nowym motocyklu opartym na platformie z silnikiem o pojemności 650 cm3 pojawiły się w Stanach Zjednoczonych. Niektórzy twierdzili, że o Z650 RS możemy pomarzyć, ale tym razem marzenia staną się rzeczywistością.

NAS Analytics TAG

Według najświeższych informacji, które pojawiły się w portalu BikeSocial, motocykl będzie miał takie same osiągi jak pozostali przedstawiciele rodziny 650 - czyli możemy spodziewać się silnika o mocy 68 koni mechanicznych, a moment obrotowy będzie wynosił 64 Nm. Maksymalna prędkość ma wynosić 191 km/h, a w przypadku wersji dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2 będzie to 176 km/h.

Pojawiły się także wymiary nowego motocykla i w porównaniu do Z650 będzie on o 10 mm dłuższy, 35 mm węższy oraz o 50 mm wyższy, ale zapewne jest to wysokość obejmująca również lusterka. Nieznacznie zmieni się także rozstaw osi, który wzrośnie z 1405 do 1410 mm. Masa motocykla będzie o 1 kilogram niższa w porównaniu z Z650. Zgodnie z informacjami zawartymi w drugim zwiastunie, więcej szczegółów poznamy 27 września.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr