tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki zapowiada nowy motocykl w stylu retro - to moe by Z650RS
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki zapowiada nowy motocykl w stylu retro - to moe by Z650RS

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.08.26, 07:34 Drukuj

Zieloni przedstawili enigmatyczny zwiastun nowego motocykla, który może ujrzeć światło dzienne już tej jesieni. Może będzie to Z650RS, a może coś zupełnie nowego.

Niedawno ponownie ożyły plotki o możliwości pojawienia się nowego retro Kawasaki wyposażonego w silnik o pojemności 650 cm3. Teraz producent wypuścił enigmatyczną filmową zapowiedź nowego motocykla, z której wynika tylko tyle, że będziemy mieli do czynienia z maszyną w stylu retro.

NAS Analytics TAG

Na zwiastunie widać parę motocyklistów gotową do startu spod świateł oraz szczątkowe fragmenty motocykli. Lusterka są identyczne jak te z modelu Z900RS, a kielichy zegarów wyglądają jak w Z900RS SE. Film pojawił się na kanałach YouTube przeznaczonych na rynki Europy, Australii oraz Kanady.

Choć niektórzy twierdzą, że o Z650RS możemy pomarzyć, to według Motorcycle.com, w dokumentach homologacyjnych amerykańskiej California Air Resources Board pojawił się nowy naked zielonych o oznaczeniu ER650MN. Kod modelowy ER650M dotyczy modelu Z650, a więc literka "N" rozpala nadzieje na nadejście Z650RS.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr