tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki Z650RS - motocykl w klimatach retro take dla pocztkujcych. Czy pojawi si w tym roku?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki Z650RS - motocykl w klimatach retro take dla pocztkujcych. Czy pojawi si w tym roku?

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.08.23, 19:10 1 Drukuj

Powracają plotki o możliwym pojawieniu się motocykla Kawasaki Z650RS. Producent miałby pójść za ciosem i przedstawić młodszego brata udanego modelu Z900RS.

Pierwsze plotki o tym, że Kawasaki mogłoby wypuścić model Z650RS pojawiły się we wrześniu ubiegłego roku, ale jak dotąd nic takiego się nie wydarzyło. Platforma 650 jest mocno eksploatowana przez zielonych, a modele Z650 i Ninja 650 sprzedają się bardzo dobrze także na polskim rynku. Czy producent wreszcie pójdzie za ciosem i pokaże motocykl w stylu retro wykorzystujący platformę 650 cm3?

NAS Analytics TAG

Domysły na temat nowego motocykla snuje niemiecki Motorrad i włoskie Motociclismo. Patrząc na ofertę japońskiego producenta, pojawienie się modelu Z650RS jest naturalnym ruchem, ale na ten ruch czekamy już od jakiegoś czasu. Rok temu japoński magazyn Young Machine snuł nawet wizje odnośnie tego, jak motocykl mógłby wyglądać. Biorąc pod uwagę ceny modeli Ninja 650, Z650 oraz Vulcan ubranie dwucylindrowego silnika o pojemności 650 cm3 w stylistykę retro mogłoby okazać się strzałem w dziesiątkę. Maszyna byłaby dostępna także dla osób posiadających prawo jazdy kategorii A2, ponieważ w standardowej wersji silnik generuje maksymalną moc 66 koni mechanicznych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr