tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 9 premierowych modeli od Kawasaki jeszcze w tym roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

9 premierowych modeli od Kawasaki jeszcze w tym roku

Autor: Alonzo 2021.09.25, 18:10 Drukuj

Kawasaki pokaże w tym roku 9 premierowych modeli. Pięć z nich ma być zaprezentowanych już 5 października. Pozostałe 3 ujrzymy 23 listopada podczas targów EICMA w Mediolanie.

Wszystkie 9 modeli zostało zaprezentowanych na jednym zdjęciu od Kawasaki USA. Sześć, które swoją premierę będą miały 5 października, stoi w dolnym rzędzie. Trzy premiery na targi EICMA w Mediolanie stoją w tylnym rzędzie na górze. Wszystkie są oczywiście ukryte pod pokrowcami, ale na podstawie konturów sylwetek i widocznych fragmentów kół trwają spekulacje, jakie to modele.

NAS Analytics TAG

Jeden z modeli to skuter wodny. Pozostałe, ukryte w dolnym rzędzie, są już częściowo znane fanom motocykli na świecie. Sugeruje to data ich odsłonięcia. 5 października nie jest związany z żadnym, ważnym wydarzeniem, w odróżnieniu od 23 listopada, będącego datą tegorocznej EICMY. To sugeruje, że trzy modele w górnym rzędzie, to światowe premiery na przyszły rok. 

W odgadywaniu modeli pod poszczególnymi pokrowcami przeszkadza to, że zdjęcie mogło być w dużej mierze tworzone komputerowo. Pokrowce mogą być grafikami komputerowymi, nałożonymi na rzeczywiste modele, i z tego względu mogą nie oddawać ich rzeczywistych konturów. Niemniej najbardziej przekonujące spekulacje na temat tego, co widać na zdjęciu od Kawasaki, wskazują, iż pod pokrowcami ukryte są Kawasaki Z650R, Z900RS SE, Kawasaki H2 SX i ZX-6R. A jakie są twoje typy odnośnie motocykli, które mogą się kryć pod poszczególnymi zasłonami?

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr