tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielki konkurs z nagrodami Louis. Gwna to Kawasaki Z650RS
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielki konkurs z nagrodami Louis. Gwna to Kawasaki Z650RS

Autor: Informacja prasowa 2022.01.14, 18:31 Drukuj

Louis jest największym w Europie sprzedawcą akcesoriów i odzieży motocyklowej. W polskim sklepie internetowym można kupić ponad 50 000 produktów od producentów 500 marek. Każdego roku Louis organizuje wyjątkowo atrakcyjny konkurs, w którym główną nagrodą w 2022 roku będzie nowe Kawasaki Z650RS.

Dzięki wspaniałej stylistyce retro Z650RS wpadnie w oko każdemu fanowi motoryzacji. Większa moc i płynne jej uwalnianie zapewniające doznania jazdy na torze, wygodna sportowa pozycja siedząca także na dłuższych trasach, mniejsza masa motocykla oraz łatwość prowadzenia zadowolą zarówno początkujących motocyklistów jak i starych wyjadaczy. Projektantom Kawasaki udało się bardzo harmonijnie połączyć stylistykę legendarnych maszyn z lat 70-tych ze współczesną technologią.

NAS Analytics TAG

Dodatkowo czeka na ciebie wiele innych nagród o łącznej wartości 15 000 euro. Abonenci newslettera Louis (lub osoby, które zapiszą się do newslettera w trakcie 2022 roku) oraz osoby, które w 2022 dokonają zakupu przy użyciu karty LouisCard w sklepie internetowym www.louis.pl automatycznie biorą udział w konkursie Louis.


NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr