tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sportowo-turystyczne Kawasaki Ninja 1000SX - opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sportowo-turystyczne Kawasaki Ninja 1000SX - opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Informacja prasowa 2021.09.01, 09:18 1 Drukuj

Sportowo-turystyczne Kawasaki Ninja 1000SX to jeden z tych modeli, których próżno szukać u konkurencji. Prowadzenie godne sporta, połączone z komfortem i możliwością podróżowania solo lub z pasażerem szybko spowodowały, że Ninja 1000SX niezmiennie wyznacza standard tego, jaki powinien być perfekcyjny sportowy turystyk.

W swoim najnowszym wcieleniu, Ninja 1000SX została po raz kolejny udoskonalona i oferuje niemal magiczną mieszankę funkcji i możliwości. Niedawne zastosowanie sportowego układu wydechowego "4-1" i bardziej opływowego zestawu owiewek, w połączeniu z mocną i elastyczną 140-konną jednostką oraz quickshifterem (góra/dół) w odsłonie na 2022 rok kontynuuje tę tradycję niedoścignionego wzorca w klasie.

NAS Analytics TAG

Z perspektywy ‘turystyka’ mnóstwa sprytnych rozwiązań nie brakuje. W zakresie pojemności bagażowej, łączna pojemność kufrów to imponujące 56 litrów, a fabryczny system mocowania powoduje, że po zdjęciu kufrów sportowy styl nie jest zniekształcony przez nieestetyczny stelaż. Poprawiony został również komfort siedzenia, jest także lepsza ochrona przed wiatrem w postaci szyby oferującej szeroki zakres regulacji w celu precyzyjnego dostrojenia do własnych upodobań.

W zakresie elektronicznych "wspomagaczy", zastosowanie IMU, który wraz z komputerem sterującym mierzy przeciążenia w sześciu osiach i oferuje standardowo elektroniczny tempomat. Oprócz tego dostępne są tryby jazdy i funkcja Cornering management, a także wybór trybu mocy, kontrolę trakcji KTRC, sportowy ABS i łączność ze smartfonem między całkowicie cyfrowym kolorem TFT a smartfonem za pośrednictwem aplikacji Kawasaki Rideology.

Nowa kolorystyka na rok 2022 to:

  • Metallic Diablo Black/Pearl Robotic White
  • Emerald Blazed Green/Metallic Diablo Black/Metallic Graphite Grey
  • Metallic Matte Graphenesteel Gray/Steel Gray/Metallic Diablo Black

Dane techniczne Kawasaki Ninja 1000SX 2022

WYMIARY 
Długość 2,100 mm
Szerokość 825 mm
Wysokość 1,190-1,225 mm
Rozstaw osi 1,440 mm
Prześwit 135 mm
Wysokość siedziska 835 mm 
Masa własna 235 kg 
Zbiornik paliwa 19 litres
OSIĄGI 
Moc maksymalna 104,5 kW {142 KM} / 10,000 min-1 
Maks. Moment obrotowy 111 Nm/ 8,900 min-1
NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr