tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stylowa waga rednia - Kawasaki Vulcan S. Opis, zdjecia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stylowa waga rednia - Kawasaki Vulcan S. Opis, zdjecia, dane techniczne

Autor: Informacja prasowa 2021.09.02, 09:23 Drukuj

Styl nigdy nie wychodzi z mody, a Kawasaki Vulcan S na 2022 rok sprawi, że szybciej zabiją serca tych, którzy pałają miłością do motocykli typu cruiser, ale również posiadaczy kategorii A2, którzy szukają stylowej i łatwej w obsłudze maszyny o średniej wadze.

Wyposażony w niezwykle popularny, chłodzony wodą, dwucylindrowy silnik Kawasaki o pojemności 649 cm3, stosowany z powodzeniem w innych modelach średniej wagi, w przypadku Vulcana S jest dostrojony pod kątem przebiegu momentu obrotowego i reakcji na gaz w niskim i średnim zakresie obrotów.

NAS Analytics TAG

Rytm tego dwucylindrowego silnika, osadzonego w smukłej rurowej ramie, doskonale uzupełniają długi zbiornik w kształcie łzy i wygodne siedzisko tego eleganckiego i dynamicznego cruisera. Do tego optycznie uwypuklony tylny amortyzator, masywny przedni widelec o średnicy 41 mm i mamy gotową receptę na miks wrażeń wizualnych i wysokiej kultury jazdy.

Ergonomia została zapewniona dzięki cofniętej kierownicy i klasycznej pozycji siedzącej z podnóżkami mocno wysuniętymi do przodu, a możliwość trzymania obu stóp w sposób pewny na ziemi podczas postoju spodoba się niższym bikerom.

Pod względem przyjazności dla kierowcy, Vulcan S wyprzedza konkurencję za sprawą innowacyjnej opcji Ergo-Fit. Unikalny dla Kawasaki, system Ergo-Fit oferuje kombinacje różnych wysokości siedziska, podnóżków i kierownic w celu dostosowania optymalnej pozycji jazdy dla każdego motocyklisty, niezależnie od wzrostu i długości kończyn.

Błyszczące, przyciągające wzrok wieloramienne koła, (18-cali z przodu i 17-cali z tyłu) potęgują ogólną prezencję tego cruisera, dostępnego również dla posiadaczy kategorii A2.

Kolorystyka na rok 2022 to:

  • Metallic Flat Spark Black
  • Metallic Matte Graphenesteel Gray/Metallic Matt Graphite Gray
  • Candy Crimson Red

Dane techniczne Kawasaki Vulcan S 2022

WYMIARY 
Długość 2,310 mm
Szerokość 880 mm
Wysokość 1,100 mm
Rozstaw osi 1,575 mm
Prześwit 130 mm
Wysokość siedziska 705 mm 
Masa własna 229 kg 
Zbiornik paliwa 14 litrów
OSIĄGI 
Moc maksymalna 45 kW {61 KM} / 7,500 min-1 
Maks. Moment obrotowy 63 Nm/ 6,600 min-1
NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr