tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW szykuje nowy motocykl turystyczny - R 18 Transcontinental
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW szykuje nowy motocykl turystyczny - R 18 Transcontinental

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.12.02, 12:18 1 Drukuj

BMW szykuje nowy motocykl turystyczny oparty na modelu R 18. Producent zamierza połączyć klasykę z nowoczesnością.

Model R 18 to chyba najciekawsza i najbardziej wyczekiwana nowość BMW ostatnich lat. Może o tym świadczyć fakt, że w wielu krajach klienci wpłacali zaliczki tylko na podstawie konceptów, które mocno się od siebie różniły. Nowe wizualizacje patentowe sugerują, że na rynek trafi jeszcze jedna wersja - tym razem dla tych, którzy lubią łączyć klasykę z nowoczesnością.

NAS Analytics TAG

BMW R 18 Transcontinental będzie wyposażony w turystyczne siedzenie, dużą, opływową owiewkę w stylu bagger i kufry, które zapewne będą wykonane z tworzywa sztucznego zamiast ze skóry jak w przypadku R 18 Classic. Tym samym producent wkroczy na terytorium takich motocykli jak Harley-Davidson Street Glide czy Indian Chieftain. Oprócz klasycznych zegarów pojawi się także duży wyświetlacz TFT, więc możemy spodziewać się między innymi funkcji nawigacji.

Na uwagę zasługuje fakt, że motocykl pokazany na wizualizacjach ma nieco przeprojektowaną ramę, większy zbiornik paliwa, dłuższe błotniki, a także zmieniony kąt główki ramy. Na razie nie zamierzamy nawet spekulować, kiedy R 18 Transcontinental mógłby trafić do sprzedaży, więc przyjmujemy, że producent pójdzie standardowym trybem i pokaże nowy motocykl dopiero jesienią przyszłego roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:Ja 10/12/2020 17:28

Chciabym go kupi.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr