tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R1800C na horyzoncie? Niemcy szykują wielką niespodziankę
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R1800C na horyzoncie? Niemcy szykują wielką niespodziankę

Autor: Raff 2018.12.06, 13:26 Drukuj

Potężny cruiser BMW z jeszcze potężniejszym bokserem o pojemności 1800 cm3? To bardzo możliwe - Bawarczycy chcieliby mieć motocykl, który mógłby konkurować z Harleyem, Indianem i Ducati Diavelem.

Na Hot Rod Custom Show 2018 w Yokohamie japoński tuner Custom Work Zon pokazał ciekawego flat-tracka. Nazwa R18 w oczywisty sposób nawiązuje do silnika typu bokser, który dostarczyła firma… BMW. Jednostka napędowa ma pojemność 1800 cm3, co mocno daje do myślenia.

NAS Analytics TAG

Współpraca BMW z tunerem nie jest niczym nowym - firma bardzo często angażuje się w takie działania. Czasem chodzi tylko o dobry PR, ale zdarzają się sytuacje, gdy custom staje się ważnym modelem w ofercie. Tak było z R nineT, który na samym początku był przecież prototypem Concept Ninety, stworzonym przez Rolanda Sandsa.

Motocykl zbudowany przez Custom Work Zon nie pozostawia wątpliwości, co do swojego artystycznego przeznaczenia. Nas najbardziej intryguje w nim silnik - potężny bokser o pojemności 1800 cm3, dostarczony przez BMW. Trudno nam uwierzyć, że producent przygotował jednostkę napędową ot tak, dla jednego projektu japońskiego tunera.

Od dłuższego czasu słychać pogłoski, że BMW chciałoby powrócić do koncepcji modelu R1200C, znanego z filmu o przygodach jamesa Bonda. Choć tamten projekt został definitywnie zamknięty, BMW ma chrapkę na stworzenie motocykla, który nawiązałby równą walkę z takimi tuzami jak Indian Chief, Harley Road King czy Ducati Diavel.

Być może patrzymy właśnie na pierwszą wprawkę do power cruisera od BMW. To byłaby prawdziwa niespodzianka!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę