tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ania Jackowska zaprasza na Wrocaw Motorcycle Show
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 950
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG

Ania Jackowska zaprasza na Wrocaw Motorcycle Show

Autor: Informacja prasowa 2016.03.08, 12:12 Drukuj

Na Wrocław Motorcycle Show podróżniczka Ania Jackowska przygotowała dwa niesamowite spotkania. Jedno dedykowane dzieciom, drugie kobietom - także tym, które jeszcze nie jeżdżą na motocyklach.

Wrocław Motorcycle Show (12 -13.03) po raz kolejny zaprasza na niesamowite spotkania z ciekawymi motocyklistami. Tym razem ofertę spotkań poszerza o wyjątkowe prezentacje dedykowane dzieciom i kobietom.

NAS Analytics TAG

Ania Jackowska, podróżniczka która ma w swoim dorobku ponad 100 000 samotnie przejechanych kilometrów po wielu kontynentach, przygotowała specjalne prezentacje: "Dookoła Świata z Kobietą na motocyklu". To spotkanie dla najmłodszych mające charakter edukacyjny - nauka przez zabawę. W wyjątkowej lekcji geografii Ania zabierze dzieci w podróż pełną wrażeń. W Afryce dotrą na marokańską pustynię i przekonają się, jaki kolor ma piasek na Saharze. W Stanach Zjednoczonych poznają życie kowbojów, będą kibicować jeźdźcom rodeo i odwiedzą największe plemię indiańskie Ameryki Północnej. Dzieci będą mogły posłuchać opowieści oraz zobaczyć zdjęcia z wyjątkowych miejsc, w które podróżniczka dojechała samotnie motocyklem.

Drugie spotkanie nosi tytuł: "Motywacja - moje paliwo, które nigdy się nie kończy". Ania wyjątkowo zaprasza nie nie wszystkie panie. Zarówno te, które już jeżdżą na motocyklu, jak i te które chciałabym motocyklową przygodę rozpocząć. Z reguły "ale" przed rozpoczęciem swojej motocyklowej przygody dotyczy obaw przed prędkością, wagą i wielkością motocykla oraz samotną podróżą. Ania opowie o swoich początkach i obawach,oraz o tym w jaki sposób pokonywała trudności.

Przez długi czas bałam się wrzucić drugi bieg. W końcu ten strach udało mi się przezwyciężyć. Na szczęście początkowy niepokój nie przeszkodził mi w samotnych podróżach po Argentynie, Maroku, czy USA. Tak więc dziewczyny, zapraszam Was na babskie spotkanie! Jestem pewna, że wyjdziecie z niego z super mocą do przekraczania granic! - mówi Ania Jackowska.

Więcej informacji na stronie organizatora

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka podroze 950
    NAS Analytics TAG
    na gr