tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ania Jackowska nie poddaje si w Australii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ania Jackowska nie poddaje si w Australii

Autor: Beavis 2015.06.29, 15:26 2 Drukuj

Krok po kroku śledzimy przygody Ani Jackowskiej, która w kolejnej swoje podróży podbija Australii.

Po trzech tygodniach Ani udało się pokonać kilka tysięcy kilometrów, ale także sporo dystansu w zawodach biegowych. Podczas półmaratonu po plaży Whitehaven Beach nasza podróżniczka wywalczyła drugie miejsce w klasie kobiet. Tak komentowała imprezę: 

NAS Analytics TAG

Udało się! Dobiegłam! Niecodziennie można biec półmaraton po jednej z dziesięciu najpiękniejszych plaż świata - Whitehaven Beach. Kiedy było ciężko, bo bardzo pod wiatr, myślałam o chwilach w których razem walczymy z GS-em. Bo zimno, bo noc, bo pada. Ale zawsze zaciskamy zęby i zasuwamy do przodu więc i tu nie mogłam odpuścić. W sumie gdyby nie On to by mnie tutaj nie było. A, byłam drugą babą na mecie. Bo to był raczej kameralny bieg, ale uczciwie przyznaje że namęczyłam się aby to drugie miejsce wywalczyć. Jutro jedziemy dalej!

Kilka dni później Anię dopadło ciężkie przeziębienie. Mimo to nie poddała się. Nabrała sił w hostelowej izolatce, wróciła do zdrowia i kontynuowała swoją podróż: 

Moc wróciła. Trochę mnie sponiewierało, ale do twardzieli świat należy. Dlatego ten dzień zaczynaliśmy z GS-em w słonecznym Coffs Harbour. Trochę długo to rozpoczęcie trwało bo oglądaliśmy przepływającej wieloryby. Dużo nie było widać, ale charakterystyczny strumień wody zaznaczał ich obecność. I łatwiej można było wyobrazić sobie resztę. Magia. Skończyliśmy podróż w zalanym deszczem Newcastle. Na koniec położyłam GS-a bo tak dmuchnęło jak go parkowałam. Sama położyłam się pod kominkiem, w końcu u nas zima. Szkoda że już powoli koniec.. Chociaż mam jeszcze jedno zadanie do wykonania...

Przygoda Ani kończy się już niedługo. Aktualnie podróżniczka znajduje się w Sydney. W najbliższy weekend będzie można ją spotkać w już Polsce, na imprezie Eleven Bike Fest we Wrocławiu. 

Więcej o Ani znajdziecie na jej profilu na Facebooku - Kobieta na Motocyklu, gdzie na bieżąco relacjonuje swoją podróż po Australii. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr