tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ania Jackowska ju w Australii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ania Jackowska ju w Australii

Autor: Beavis 2015.06.11, 12:47 Drukuj

Było Maroko, była Syria, były Stany Zjednoczone, Argentyna i Bałkany. Teraz czas na Australię. Polska podróżniczka-motocyklista z początkiem czerwca wyruszyła na podbój kolejnego kontynentu.

Ania Jackowska wylądowała w Australii 4. czerwca, a jej podróż rozpoczęła się od noclegu na lotnisku w Sydney po 27. godzinach na nogach. Ania odpoczęła, wskoczyła na swojego GS-a i wyruszyła… pobiegać.

NAS Analytics TAG

Gdzie dowiózł mnie GS? Na imprezę, a jak!. Razem z mieszkańcami Sydney tworzyłam barwny tłum w Run Color. Byli mali i duzi, szybcy i wolni, ale wszystkim chodziło o jedno - dobrą zabawę. Have fun & Run, a może na odwrót. Śmiałam się jak dziecko, gdy kolory omiatały mnie tęczą. A GS uśmiechał się pod nosem że był sprawcą tego zamieszania. Fajnie jest mieć pasje, które podają sobie dłonie - komentowała poprzez swój profil w mediach społecznościowych.

Teraz Ania podróżuje na północ, a dziś spędziła blisko 300 km w deszczu. W międzyczasie jednak w Byron Bay spotkała znajome twarze. Kolejny raz potwierdza się słuszność stwierdzenia, że "świat jest mały".

Są miejsca które ujmują, w których chce się zostać na dłużej. W drodze na północ zatrzymuje się w Byron Bay. Niektórzy uczą się tu surfingu , ja pobieram pierwszą lekcje luzu i dystansu.

I z takim bagażem jutro jadę dalej. A jak dodam, że w tej hippisowskiej wiosce usłyszałam "Ania?!". Uwierzcie proszę w to, że świat i marzenia już nie mają granic!

Postępy Ani Jackowskiej możecie śledzić poprzez jej profil na Facebooku: Kobieta na Motocyklu.

Więcej informacji o samej podróżniczce znajdziecie na jej blogu: www.aniajackowska.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr