tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklistki czuj si bardziej seksowne i szczliwe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklistki czuj si bardziej seksowne i szczliwe

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.12.30, 08:48 8 Drukuj

Jedna z firm zajmujących się analizami i ankietami postanowiła dowiedzieć się, jak wpływa jazda motocyklem na kobiety. W ankiecie udział wzięło 1013 kobiet jeżdżących na motocyklu, oraz 1016 kobiet, które motocyklem nie jeżdżą. Warto dodać, że w przeprowadzeniu badania maczali palce ludzie z Harley-Davidson. Najciekawsze są jednak wyniki.

Otóż okazuje się, że kobiety, które jeżdżą na motocyklu czują się o wiele bardziej szczęśliwe, co nie powinno nikogo dziwić, ale oprócz tego czują się bardziej seksowne i pewne siebie. Ponad 37% motocyklistek uważa, że jest zawsze szczęśliwych, natomiast tylko 16% nie-motocyklistek tak uważa. Ciekawa jednak jest kwestia czucia się seksowną. Otóż tylko 7% nie-motocyklistek myśli tak o sobie, przy czym aż 27% kobiet jeżdżących na motocyklu uważa się za seksowne.

NAS Analytics TAG

To nie koniec, robi się jeszcze ciekawiej. Wg badań okazało się, że jazda motocyklem może pomóc w polepszeniu 60% związków. Nie kwiaty, nie nowe eksperymenty w sypialni, motocykle. Końcowe analizy dowodzą, że 53% kobiet uważa, że motocykl jest kluczowym elementem potrzebnym do osiągnięcia szczęścia, a aż 74% kobiet uznało, że po tym, jak zaczęły jeździć motocyklem ich życie uległo znacznej poprawie.

Zatem mamy druzgocące wnioski. Jeśli jesteś kobietą, która nie może nazwać się szczęśliwą, ma problemy w życiu prywatnym i nie czuje się dostatecznie seksowna i pewna siebie, kup motocykl, a problemy znikną.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr