tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Amerykanie wycofuj si z Motocross of Nations
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Amerykanie wycofuj si z Motocross of Nations

Autor: Informacja prasowa 2020.07.17, 20:57 Drukuj

Zawodnicy zostali postawieni przed decyzją, którą podjęła za nich federacja. American Motorcyclist Association zdecydowała, że jej zawodnicy nie wezmą udziału w FIM Motocross of Nations w 2020.

W dniach 25-27 września niestety nie zobaczymy Amerykanów w Matterley Basin. Powodem jest trwająca pandemia COVID-19.

NAS Analytics TAG

- Zdrowie naszych zawodników i personelu jest najważniejsze, a obecne i przyszłe globalne ograniczenia dotyczące podróżowania uniemożliwiają nam udział w zawodach międzynarodowych. Nakład pracy zespołu USA, aby każdego roku uczestniczyć w Motocross of Nations, jest ogromny, zarówno pod względem finansowym, jak i logistycznym. Nawet w normalnych czasach jest to trudne, a przygotowanie naszej obecności jak najlepiej w tym momencie sezonu graniczyłoby z niemożliwym - powiedział Mike Pelletier, menedżer AMA ds. Supercrossu.

Ponadto, w związku z ponownym przesunięciem startu Mistrzostw USA Lucas Oil Pro Motocross przełożone rundy krajowe kolidują z Motocross of Nations.

- AMA jest dumne z tego, że każdego roku startuje w Motocrossie Narodów i doceniamy zaangażowanie zawodników wybranych do reprezentowania Stanów Zjednoczonych na arenie światowej. AMA nie może się doczekać powrotu na Motocross of Nations w 2021 roku i przywrócenia trofeum Chamberlaina amerykańskiej ziemi - powiedział Pelletier.

Sankcjonowane przez FIM wydarzenie Motocross of Nations to drużynowe mistrzostwa świata. Reprezentacje jadą w trzyosobowym składzie walcząc o łączny wynik. Zespół USA wygrywał Motocross of Nations 22 razy i jest liderem wszechczasów w klasyfikacji zwycięstw drużynowych. Wszystkie te zwycięstwa miały miejsce pod kierownictwem legendy AMA Motorcycle Hall of Fame, Rogera DeCostera. Ostatni raz amerykańska drużyna wygrała Motocross of Nations w 2011 roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr