tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXGP w Teutschenthal do 2027 roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXGP w Teutschenthal do 2027 roku

Autor: Informacja prasowa 2020.07.22, 15:17 Drukuj

Infront Moto Racing ogłosił przedłużenie kontraktu z Motorsportclub Teutschenthal, w ramach którego GP Niemiec rozgrywane w Teutschenthal, będzie częścią kalendarza Mistrzostw Świata w Motocrossie do 2027 roku.

Niemcy gościły swoje pierwsze Grand Prix w 1971 roku i od tego czasu Teutschenthal stał się stałym punktem w kalendarzu wyścigów MXGP, goszcząc wiele ekscytujących wyścigów, a także fantastyczne Monster Energy Motocross of Nations.

NAS Analytics TAG

Twardy tor obejmuje kultowe wzgórze, które zapewnia najlepszy widok na cały tor i przez lata gościł on tysiące widzów i niesamowite wyścigi. Byli zwycięzcy Grand Prix Niemiec to takie legendy, jak: Joel Smets, Stefan Everts, czy Mickael Pichon oraz Ken Roczen, Jeffrey Herlings i Antonio Cairoli oraz wielu innych.

Jak wiadomo, niestety, MXGP Niemiec nie ma w kalendarzu w tym sezonie. To długo oczekiwane wydarzenie zostało przełożone na 2021 rok.

David Luongo, CEO Infront Moto Racing: - Cieszymy się, że możemy potwierdzić przedłużenie współpracy z Teutschenthal do 2027 roku. Talkessel jest w sercach wszystkich fanów MXGP. To piękny tor, który co roku oferuje spektakularne wyścigi, a dzięki specjalnemu projektowi, jest widoczny dla każdego. Szczególnie teraz myślę o Joachimie Jahnke, który zmarł w zeszłym tygodniu, i o całej jego rodzinie, która odegrała dużą rolę w sukcesie GP. Chciałbym podziękować Andreasowi Kosbahn i całemu jego zespołowi za te wszystkie lata współpracy, pomimo trudnych czasów, zawsze czuliśmy się zjednoczeni, a to przedłużenie umowy jest tylko potwierdzeniem, że najlepsze jest wciąż przed nami.

Andreas Kosbahn, dyrektor generalny Motorsportclub Teutschenthal: - Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia kontraktu z Infront Moto Racing do 2027 roku. Jesteśmy integralną częścią kalendarza Mistrzostw Świata w Motocrossie nieprzerwanie od lat dziewięćdziesiątych. Od tamtej pory pracujemy w duchu zaufania, od czasów Action Group do teraz. Razem znacznie poprawiliśmy jakość imprezy, aby zapewnić zawodnikom, drużynom i kibicom jeszcze lepsze warunki. Do tej pory niezrównanym wydarzeniem była edycja Monster Energy MXoN w 2013 roku, która odbyła się przed 85 000 widzów. Korzystając z okazji, chciałbym podziękować kierownictwu Infront Moto Racing i całemu zespołowi za wiarę, zwłaszcza w tych niezwykłych czasach. Nieustannie walczymy, aby powitać wszystkich ponownie na legendarnym torze Talkessel w Teutschenthal w 2021 roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr