tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocross of Nations odwoane
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocross of Nations odwoane

Autor: Dominika Jochymska 2020.07.30, 12:08 Drukuj

Jeszcze przedwczoraj rozważaliśmy jak będzie wyglądać włączenie punktów MXoN do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata w Motocrossie. Dziś temat zupełnie się zdezaktualizował, ponieważ Motocross of Nations 2020 zostało odwołane.

Zaplanowane na 25-27 września wydarzenie, które miało odbyć się pierwotnie we Francji, a następnie w Matterley Basin w Wielkiej Brytanii, pomimo wszystkich wysiłków organizatora, Steve'a Dixona, i Infront Moto Racing musiało zostać odwołane.

NAS Analytics TAG

Przyczyną oczywiście jest pandemia COVID-19, a ściślej mówiąc restrykcje z nią związane. Dodatkowo, nie tylko Amerykanie, ale prawie wszystkie pozaeuropejskie ekipy zwykle biorące udział w wydarzeniu zasygnalizowały, że z powodu komplikacji związanych z podróżowaniem i kwarantanną nie będą mogły wziąć udziału w tegorocznej imprezie.

Dlatego biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki i mając na celu organizację największego off-roadowego wydarzenia roku na bardzo wysokim poziomie, Infront Moto Racing i FIM doszły do ​​wniosku, że odwołują wydarzenie i oczekują fenomenalnego Monster Energy Motocross of Nations w 2021 roku.

Steve Dixon tak skomentował sytuację w mediach społecznościowych: - Jestem zupełnie przybity z powodu Nations. Muszę przyznać, że oferty pomocy, które otrzymałem były niesamowite. Chcę osobiście podziękować wszystkim prawdziwym fanom za wsparcie. Podziękowania również dla Rady Winchester, Bruce'a Peverila z Matterley, Policji z Hampshire, Infront Moto Racing, ACU, wszystkich naszych dostawców i naszego własnego zespołu, który ma już teraz pełne doświadczenie we wszystkim, co związane z Covid! Cała ciężka praca i papierkowa robota została wykonana na potrzeby wydarzenia, ale wraz ze zmieniającymi się przepisami i różnymi organami prawnymi pracującymi w bardziej ostrożnym tempie niż my, stało się oczywiste, że zespoły i kibice potrzebują konkretnych odpowiedzi, które nie były jeszcze dostępne. Miejmy tylko nadzieję, że ten wirus zniknie i będziemy mogli świętować przyszłoroczne GP Wielkiej Brytanii.

Ponieważ GP Winchesteru miało się odbyć razem z MXoN, to Grand Prix zostało przeniesione i odbędzie się 30 września w Mantui jako GP Città di Mantova z drugim wyścigiem MXGP w Mantui zaraz potem, który odbędzie się 4 października.


NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr