tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Alvaro Bautista w Hondzie w sezonie 2020?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Alvaro Bautista w Hondzie w sezonie 2020?

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.08, 15:15 Drukuj

Letnia przerwa w zmaganiach Mistrzostw Świata Superbike sprzyja zakulisowym rozmowom, z których do mediów przedostają się opary plotek i domysłów. Tak jest również w tym sezonie, a możliwe transfery wyglądają naprawdę interesująco.

Następna runda WSBK odbędzie się dopiero 8 września w portugalskim Algarve. W czasie tej absurdalnie długiej, 1,5 miesięcznej przerwy, intensywnie pracują menedżerowie poszczególnych ekip i zawodników, szukając najlepszych opcji na kolejny sezon. Ptaszki żerujące w pobliżu karmnika WSBK przekazują w tym roku bardzo ciekawe informacje.

NAS Analytics TAG

Atomowy start Alvaro Bautisty na nowym Ducati V4R nie oznacza wcale, że związek hiszpańskiego zawodnika z włoską ekipą przetrwa również w przyszłym sezonie. Alvaro miałby co prawda dalej jeździć w czerwonych barwach, ale niekoniecznie rosso corsa. Podobno Honda szykuje na przyszły sezon całkiem nowy motocykl i jest bardzo zainteresowana pozyskaniem topowego zawodnika. Przy możliwościach finansowych i determinacji HRC oferta dla Bautisty może być bardzo kusząca.

Na fabryczne Ducati mógłby z kolei wskoczyć kolejny weteran MotoGP, Scott Redding, który właśnie na Ducati V4R prowadzi w tej chwili w brytyjskich mistrzostwach superbike. Kolejny mocno rozważany transfer dotyczy fabrycznej ekipy BMW. Do Toma Sykesa miałby w przyszłym sezonie dołączyć Eugene Laverty, zastępując tym samym Markusa Reiterbergera.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr