tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dovizioso chwali Bautist: "Nigdy nie uwiadomi sobie do koca, jak jest silny"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Dovizioso chwali Bautist: "Nigdy nie uwiadomi sobie do koca, jak jest silny"

Autor: Janusz Bbenek 2019.04.24, 16:56 1 Drukuj

Andrea Dovizioso w wywiadzie dla serwisu motorsport.com bardzo ciepło wypowiedział się na temat Alvaro Bautisty, który po odejściu z MotoGP zdominował aktualny sezon WSBK. Włoski zawodnik jest przy tym zaskoczony - znają się z Alvaro od lat, mają tez wspólnego menadżera.

Jedną z podstawowych różnic w organizacji weekendów MotoGP i WSBK jest to, że w rywalizacji prototypów odbywa się tylko jeden wyścig w każdej klasie, a w superbike’ach aż trzy. A Alvaro Bautista w tym sezonie wygrał jak na razie WSZYSTKIE - łącznie już 12 wyścigów! Słów uznania dla hiszpańskiego zawodnika teamu Aruba.it Ducati nie szczędził Andrea Dovizioso:

NAS Analytics TAG

Bautista robi teraz coś absolutnie wyjątkowego. Nie jest to jednak dla mnie zaskoczenie. Rywalizowałem z nim w klasach 125, 250 oraz przez wiele lat w MotoGP. Znam go bardzo dobrze i myślę, że przez całą swoją karierę nie zdawał sobie sprawy, jaki jest silny.

Dovi docenił także wysiłek, jaki Alvaro włożył w przygotowania fizyczne i mentalne do startów w WSBK:

To prawda, że dostał do dyspozycji bardzo mocny motocykl, ale od naszego menagera wiem, ile pracy włożył w to Alvaro i w jak wielu aspektach się poprawił, także pod względem życia osobistego. Pozbył się wielu swoich słabości, więc jego sukces mnie zupełnie nie dziwi.

Warto dodać, że obaj zawodnicy mają wspólnego managera - Simone Bautistellę. Następna szansa Alvaro Bautisty na kolejne trzy zwycięstwa nadejdzie w dniach 10-12 maja, w czasie rundy na włoskim torze Imola.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr