tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WSBK: Alvaro Bautista podpisa kontrakt z Hond na sezon 2020!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

WSBK: Alvaro Bautista podpisa kontrakt z Hond na sezon 2020!

Autor: Janusz Bbenek 2019.09.23, 11:39 Drukuj

Nadeszło oficjalne potwierdzenie tego, o czym mówiło się już od dawna. Alvaro Bautista, rewelacja pierwszej części sezonu 2019, podpisał kontrakt na przyszły rok z fabryczną ekipą Hondy.

Alvaro Bautista staje się specjalistą od wprowadzania na tory cyklu World Superbike nowych konstrukcji. W pierwszej części obecnego sezonu szokował skutecznością na nowym Ducati Panigale V4R. Później co prawda Jonathan Rea upomniał się o swoje i w tym momencie praktycznie odebrał Hiszpanowi marzenia o tytule mistrzowskim, co nie zmienia faktu, że pozyskaniem Bautisty zainteresowała się naprawdę gruba ryba. Japońska gruba ryba.

NAS Analytics TAG

Dziś oficjalnie potwierdzono to, o czym w środowisku WSBK było głośno od dawna. W sezonie 2020 Alvaro Bautista będzie zawodnikiem fabrycznej ekipy Hondy i pojedzie na całkiem nowej CBR1000RR. Zawodnik podpisał kontrakt bezpośrednio z Honda Racing Corporation, co oznacza również mocniejsze zaangażowanie fabryki w wyścigi motocykli produkcyjnych. Oświadczenie w tej sprawie złożył Yoshishige Nomura - prezydent HRC:

Jesteśmy szczęśliwi, witając Alvaro Bautistę w naszym projekcie wyścigowym na kolejny sezon. Jego przejście do wyścigowej rodziny Hondy podkreśla nasze silne zaangażowanie w rywalizację z pełną siłą w każdej dziedzinie motosportu, walkę o jak najlepsze rezultaty oraz w szukanie technologicznych innowacji. Wszystko po to, by zapewnić naszym fanom i klientom sportowe emocje oraz gamę doskonałych produktów.

Alvaro jest bardzo szybkim, doświadczonym zawodnikiem, który pokazał swoją silną wyścigową postawę i konkurencyjność przez kilka lat startów w MotoGP, a także w czasie pierwszego sezonu WSBK. Jesteśmy przekonani, że wniesie znaczący wkład w rozwój naszego projektu w ekscytujących i wymagających Mistrzostwach Świata Superbike.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr