tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WSBK: Scott Redding zastąpi Alvaro Bautistę w ekipie Aruba.it Ducati! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

WSBK: Scott Redding zastąpi Alvaro Bautistę w ekipie Aruba.it Ducati!

Autor: Janusz Bębenek 2019.08.22, 14:08 1 Drukuj

Najprawdopodobniej dziś zakończyły się negocjacje pomiędzy Scottem Reddingiem i fabryczną ekipą Ducati, startującą w mistrzostwach świata motocykli produkcyjnych. Brytyjczyk zastąpi w przyszłym sezonie na Panigale V4R Alvaro Bautistę, który ma przejść do zespołu Hondy.

Wygląda na to, że plotki powtarzane od kilku tygodni półgębkiem mają jednak pełne potwierdzenie w faktach. Alvaro Bautista, objawienie pierwszej części obecnego sezonu WSBK, nie będzie już w przyszłym roku jeździł na motocyklu, na którym odniósł niedawno tyle spektakularnych sukcesów. Przejdzie najprawdopodobniej do Hondy, która zaproponowała mu dobrą posadę na mocno odświeżonej CBR1000RR.

NAS Analytics TAG

Fabryczny team Aruba.it Ducati znalazł już zastępcę - w przyszłym roku obsada kierowców zespołu będzie w pełni brytyjska. Do Chaza Daviesa dołączy Scott Redding, do niedawna zawodnik MotoGP, w sezonie 2019 "zesłany" do serii British Superbike, w której radzi sobie znakomicie - obecnie jest drugi w klasyfikacji generalnej. Umowa pomiędzy ekipą Ducati i Reddingiem jest już podobno przyklepana, czeka tylko na oficjalne ogłoszenie.

Dla Scotta, wicemistrza świata Moto2 z 2013 roku, będzie to szansa na powrót do jednej z najbardziej prestiżowych serii wyścigowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę