tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WSBK: Scott Redding zastąpi Alvaro Bautistę w ekipie Aruba.it Ducati! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

WSBK: Scott Redding zastąpi Alvaro Bautistę w ekipie Aruba.it Ducati!

Autor: Janusz Bębenek 2019.08.22, 14:08 1 Drukuj

Najprawdopodobniej dziś zakończyły się negocjacje pomiędzy Scottem Reddingiem i fabryczną ekipą Ducati, startującą w mistrzostwach świata motocykli produkcyjnych. Brytyjczyk zastąpi w przyszłym sezonie na Panigale V4R Alvaro Bautistę, który ma przejść do zespołu Hondy.

Wygląda na to, że plotki powtarzane od kilku tygodni półgębkiem mają jednak pełne potwierdzenie w faktach. Alvaro Bautista, objawienie pierwszej części obecnego sezonu WSBK, nie będzie już w przyszłym roku jeździł na motocyklu, na którym odniósł niedawno tyle spektakularnych sukcesów. Przejdzie najprawdopodobniej do Hondy, która zaproponowała mu dobrą posadę na mocno odświeżonej CBR1000RR.

__________________________________________

Fabryczny team Aruba.it Ducati znalazł już zastępcę - w przyszłym roku obsada kierowców zespołu będzie w pełni brytyjska. Do Chaza Daviesa dołączy Scott Redding, do niedawna zawodnik MotoGP, w sezonie 2019 "zesłany" do serii British Superbike, w której radzi sobie znakomicie - obecnie jest drugi w klasyfikacji generalnej. Umowa pomiędzy ekipą Ducati i Reddingiem jest już podobno przyklepana, czeka tylko na oficjalne ogłoszenie.

Dla Scotta, wicemistrza świata Moto2 z 2013 roku, będzie to szansa na powrót do jednej z najbardziej prestiżowych serii wyścigowych.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę