tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Sym Maxsym 400. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Sym Maxsym 400. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.07, 07:11 2 Drukuj

Chiński producent skuterów Sym przedstawił swoją nową broń do walki z japońskimi gigantami, a jest nią model Maxsym 400. Maxsym przeszedł ostrą kurację odchudzającą i przy tym został bardzo dobrze wyposażony.

W Sym Maxsym 400 mamy silnik o pojemności 399 cm3, który dysponuje mocą 34 koni mechanicznych, ale przy tym całość konstrukcji jest o 18,5% lżejsza od poprzednika. Możemy zatem przyjąć, że Maxsym 400 waży około 190 kilogramów. Kanapa została znacznie odchudzona, przez co kierowca ma niższe oparcie, a dla pasażera nie przewidziano go wcale. Jeśli chodzi o ergonomię, to pozostawiono regulację szyby, a siedzenie otwiera się pod kątem 45 stopni, co daje swobodny dostęp do schowka, który może pomieścić dwa kaski szczękowe.

NAS Analytics TAG

Maxsym 400 ma również atrakcyjne rozwiązania technologiczne, a są nimi kontrola trakcji, system bezkluczykowy i światła LED. Producent zastosował także awaryjne światło hamowania, które jest aktywowane w przypadku nagłego hamowania przy prędkości powyżej 70 km/h. Skoro przy hamulcach jesteśmy, to z przodu zastosowano dwie tarcze, a z tyłu - jedną. Oprócz tego przednie koło ma średnicę 15 cali, a tylne - 14 cali. Dodatkowo tylny amortyzator posiada regulację napięcia wstępnego sprężyny. Na razie nie wiadomo czy i kiedy skuter pojawi się w Polsce. Cena w Hiszpanii została ustalona na równowartość około 28 900 złotych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr