tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 Harley-Davidson Softail Standard. Opis, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 Harley-Davidson Softail Standard. Opis, zdjcia

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.25, 09:00 Drukuj

Harley-Davidson Softail Standard jest napędzany silinkiem Milwaukee-Eight o pojemności 1750 cm3. Maksymalna moc silnika to 92 KM, a maksymalny moment obrotowy to 152 Nm przy wadze 304 kg z płynami i paliwem. To powinno zapewnić mocne wrażenia z jazdy. O miejskim charakterze motocykla świadczy zbiornik paliwa o pojemności 13 litrów, więc w przypadku dłuższego wyjazdu należy dobrze zaplanować trasę pod kątem dostępności stacji benzynowych.

NAS Analytics TAG

Softail Standard został wyposażony w koła o średnicy 19 cali z przodu i 16 cali z tyłu. Umiarkowanej długości kierownica ape bar zapewni wygodną pozycję w trakcie jazdy. Wraz z motocyklem będą dostępne cztery pakiety wyposażenia, jednak nie wiadomo czy wszystkie dostępne będą w Europie. W pakietach Day Tripper, Coastal i Touring Custom pojawi się przede wszystkim siedzenie dla pasażera. W pakiecie Touring Custom przewidziano również sakwy. Czwarty pakiet to Performance Custom, w którym kupujący otrzyma Screamin’ Eagle Stage II Torque Kit, Pro Street Tuner, tłumiki Street Cannon oraz sportowy filtr powietrza.

Cena motocykla zaczyna się od 58 tys. zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr