tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nadchodzi retro-sport od Harleya Davidsona!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nadchodzi retro-sport od Harleya Davidsona!

Autor: Janusz Bbenek 2020.02.24, 12:58 Drukuj

Kilka elementów spekulacyjnej układanki wskazuje na to, że Harley pracuje nad modelem o sportowym charakterze, który może być współczesną wersją słynnego VR1000. Bazą dla tej maszyny będzie prawdopodobnie zaprezentowany niedawno model Bronx.

Japoński magazyn Young Machine przeprowadził drobne śledztwo dotyczące planów Harleya-Davidsona. Niewykluczone, że materiały podsunęła sama firma z Milwaukee, dbając o odpowiednią dawkę rozgłosu. 

NAS Analytics TAG

Informacja, że Harley pracuje nad następcą modelu VR1000 pojawiła się już kilka miesięcy temu. Wyciekły (być może celowo) zdjęcia ze studia projektowego, na których za modelem z gliny zawieszona była wizualizacja maszyny w stylistyce retro-sport. Nieco później pojawiły się rysunki patentowe, przedstawiające frontową owiewkę w klasycznym stylu. 

Jednocześnie na chwilę ucichły spekulacje o zapowiadanym kiedyś streetfighterze Bareknuckle ("Gołe pięści"), a Harley pokazał nieco złagodzonego, ale wciąż mocnego nakeda o nazwie Bronx. Jest więc dosyć prawdopodobne, że Bareknuckle będzie jednak nazwą nowego motocykla sportowego. Oczywiście nie będzie się on mógł równać osiągami z topowymi maszynami klasy superbike, ale jego siłą będzie klimat i sentyment. 

Bardzo dobra baza pod ten projekt już istnieje - model Bronx napędzany jest nowym V-twinem Revolution Max o pojemności 975 cm3 i mocy 115 KM, który z pewnością odnalazłby się w motocyklu będącym połączeniem cafe racera i starej wyścigówki. Czekamy na dalsze informacje na ten temat.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr