tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 Harley-Davidson Bronx. Opis, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 Harley-Davidson Bronx. Opis, zdjcia

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.06, 11:22 Drukuj

Rasowy naked będzie kolejną propozycją, którą Harley zamierza przyciągnąć nowych klientów. Bronx to muskularny naked z mocno uwydatnionym silnikiem.

Skoro przy silniku jesteśmy, to sercem motocykla będzie motor Revolution Max o pojemności 975 cm3. Ma on generować minimum 115 koni mechanicznych mocy i dysponować momentem obrotowym w okolicach 95 Nm. Cylindry będą ułożone względem siebie pod kątem 60 stopni.

NAS Analytics TAG

Pomimo muskularnego silnika i zbiornika paliwa sylwetka modelu Bronx nie jest ociężała i może się podobać. Na zdjęciach widzimy również okrągły zegar i podobnie jak w modelu Pan America - hamulce Brembo oraz opony Michelin.

Finalna wersja motocykla ma pojawić się w drugiej połowie 2020 roku.

Więcej informacji o motocyklach Harley-Davidson znajdziesz na stronie https://www.harley-davidson.com/pl/pl/index.html

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr