tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 Harley-Davidson Bronx. Opis, zdjęcia NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 Harley-Davidson Bronx. Opis, zdjęcia

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.06, 11:22 Drukuj

Rasowy naked będzie kolejną propozycją, którą Harley zamierza przyciągnąć nowych klientów. Bronx to muskularny naked z mocno uwydatnionym silnikiem.

Skoro przy silniku jesteśmy, to sercem motocykla będzie motor Revolution Max o pojemności 975 cm3. Ma on generować minimum 115 koni mechanicznych mocy i dysponować momentem obrotowym w okolicach 95 Nm. Cylindry będą ułożone względem siebie pod kątem 60 stopni.

NAS Analytics TAG

Pomimo muskularnego silnika i zbiornika paliwa sylwetka modelu Bronx nie jest ociężała i może się podobać. Na zdjęciach widzimy również okrągły zegar i podobnie jak w modelu Pan America - hamulce Brembo oraz opony Michelin.

Finalna wersja motocykla ma pojawić się w drugiej połowie 2020 roku.

Więcej informacji o motocyklach Harley-Davidson znajdziesz na stronie https://www.harley-davidson.com/pl/pl/index.html

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę