tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 Harley-Davidson Pan America. Opis, zdjęcia, dane techniczne NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 Harley-Davidson Pan America. Opis, zdjęcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.06, 09:37 Drukuj

Harley postanowił zjechać z drogi - dosłownie. Producent zaprezentował turystyka o aparycji, która z pewnością będzie przyczynkiem do wielu dyskusji.

Sercem motocykla będzie silnik Revolution Max o pojemności 1250 cm3. Zapowiadana moc to minimum 145 koni mechanicznych, a moment obrotowy ma wynosić około 122 Nm. Takie wartości powinny zadowolić najbardziej wybrednych podróżników. Cylindry będą ułożone względem siebie pod kątem 60 stopni.

NAS Analytics TAG

Producent zastrzega, że zaprezentowane modele to prototypy i nie zdradza wielu szczegółów, ale na podstawie zdjęć można dostrzec kilka ciekawych szczegółów. Przede wszystkim wiele wskazuje na to, że motocykl będzie wyposażony w półaktywne, elektronicznie regulowane zawieszenie. Szyba będzie regulowana i podzielona na dwie części. Na pokładzie znajdą się także opony Michelin i hamulce Brembo.

Z ogromną ciekawością czekamy na finalną wersję i pełną specyfikację Harleya Pan America.

Więcej informacji o motocyklach Harley-Davidson znajdziesz na stronie https://www.harley-davidson.com/pl/pl/index.html

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę