tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 Harley-Davidson Pan America. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 Harley-Davidson Pan America. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.06, 09:37 Drukuj

Harley postanowił zjechać z drogi - dosłownie. Producent zaprezentował turystyka o aparycji, która z pewnością będzie przyczynkiem do wielu dyskusji.

Sercem motocykla będzie silnik Revolution Max o pojemności 1250 cm3. Zapowiadana moc to minimum 145 koni mechanicznych, a moment obrotowy ma wynosić około 122 Nm. Takie wartości powinny zadowolić najbardziej wybrednych podróżników. Cylindry będą ułożone względem siebie pod kątem 60 stopni.

NAS Analytics TAG

Producent zastrzega, że zaprezentowane modele to prototypy i nie zdradza wielu szczegółów, ale na podstawie zdjęć można dostrzec kilka ciekawych szczegółów. Przede wszystkim wiele wskazuje na to, że motocykl będzie wyposażony w półaktywne, elektronicznie regulowane zawieszenie. Szyba będzie regulowana i podzielona na dwie części. Na pokładzie znajdą się także opony Michelin i hamulce Brembo.

Z ogromną ciekawością czekamy na finalną wersję i pełną specyfikację Harleya Pan America.

Więcej informacji o motocyklach Harley-Davidson znajdziesz na stronie https://www.harley-davidson.com/pl/pl/index.html

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr