tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przeomowa premiera motocykli Harley-Davidson ju w styczniu!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przeomowa premiera motocykli Harley-Davidson ju w styczniu!

Autor: Informacja prasowa 2020.12.10, 08:19 Drukuj

Harley-Davidson po raz pierwszy w swojej 118-letniej historii zaprezentuje nowości na rok 2021 w internecie.

Już 19 stycznia 2021 roku Harley-Davidson zaprezentuje nie tylko nowe motocykle, ale także nowe części i akcesoria, wyposażenie do jazdy oraz odzież motocyklową. Wśród nowości pojawi się długo wyczekiwany model Pan America™, który obok modelu LiveWire jest jednym z najodważniejszych produktów we współczesnej historii legendarnej amerykańskiej marki. Pan America™ to mięsisty V-twin o pojemności 1250 cm3 zamknięty w ciele turystyka o futurystycznym i niespotykanym wyglądzie.

NAS Analytics TAG

O tym, jak ważne jest to wydarzenie opowiada Jochen Zeitz, dyrektor naczelny i przewodniczący rady nadzorczej Harley-Davidson: "Zaplanowanie premier motocykli na styczeń było decyzją kluczową z uwagi na to, że przed nami nowy rok pełen przygód. Jesteśmy zachwyceni, że możemy zgromadzić ludzi z całego świata na jednym wirtualnym wydarzeniu, podczas którego podzielimy się naszymi inspiracjami i pasją, z jaką tworzyliśmy motocykle na 2021 rok, w tym Pan America™, czyli nasz pierwszy motocykl typu adventure touring, oraz opowiemy o niezliczonych możliwościach personalizacji motocykli i nowych trendach w zakresie akcesoriów i odzieży"

Gościem specjalnym pokazu będzie Jason Momoa - amerykański aktor, producent i motocyklowy entuzjasta. Tym razem będziemy mogli posłuchać o tym, jak model Pan America™ umocnił jego więzi z marką Harley-Davidson i sprawił, że mógł pojechać jeszcze dalej i jeszcze odważniej niż dotychczas. Momoa miał okazję być jednym ze szczęśliwców, którzy dogłębnie przetestowali nowy motocykl turystyczny z Milwaukee przed jego oficjalną premierą.

"Dzięki motocyklom i marce Harley-Davidson mogę poszukiwać przygód ze wspaniałymi ludźmi i w niesamowitych miejscach oraz szukać nowych inspiracji, podobnie jak w cyklu filmów "United We Will Ride", powiedział Jason Momoa. "Byłem zachwycony propozycją współpracy, w ramach której umożliwiono mi wypróbowanie nowego motocykla Pan America 1250 ze stajni Harley-Davidson. To pojazd doskonały, łączący moją miłość do przemierzania bezkresnych, nieznanych dróg, z moim uwielbieniem dla marki. Wszyscy oszaleją na punkcie tego nowego motocykla Harley-Davidson."

Żeby nie przegapić tego przełomowego wydarzenia, koniecznie zarejestrujcie się na specjalnej stronie Harley-Davidson. Spotykamy się już 19 stycznia w wirtualnej rzeczywistości, by znów tworzyć historię razem z marką Harley-Davidson.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr