tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy zwycizc konkursu Ducati Custom Rumble 2020
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Znamy zwycizc konkursu Ducati Custom Rumble 2020

Autor: Janusz Bbenek 2020.05.26, 13:12 Drukuj

Tym razem nagroda w konkursie na najlepszego customowego Ducati Scramblera pozostanie na włoskiej ziemi. Zwycięzcą tegorocznej edycji Ducati Custom Rumble został Marco Graziani z warsztatu CC Racing Garage, którego wizja Scramblera 1100 przekonała do siebie zarówno internautów głosujących w eliminacjach, jak i profesjonalnego jury w ścisłym finale. 

Ceremonia ogłoszenia zwycięzcy Ducati Custom Rumble 2020 odbyła się wczoraj i była transmitowana na żywo w internecie, gdzie obejrzało ją 16 tysięcy widzów. Do ścisłego finału, na podstawie wcześniejszego głosowania internautów, weszło pięć motocykli. Nagrody przyznało jury składające się z zawodników Ducati Chaza Daviesa i Andrei Dovizioso, aktora Nicholasa Houlta, twórcę sieci klubów motocyklowych BikeShed Dutcha Von Sommerena oraz włoskiego designera Filippo Barbacane. 

NAS Analytics TAG

Zwycięski motocykl zbudował Marco Graziani z warsztatu CC Racing Garage, który startował w kategorii Bully, przeznaczonej dla Scramblerów 1100. Wyjściową maszyną był model Special, który otrzymał customowe malowanie, grafikę, wydech i siodło. Marco zdecydował się zachować oryginalne lampy, zbiornik paliwa i tył motocykla, jako nieodłączne elementy stylu Ducati Scramblera. 

Maszyna ta zyskała uznanie nie tylko finałowego jury, ale też zebrała najwięcej głosów z całego świata w fazie eliminacyjnej. Główną nagrodą w tym roku jest stół warsztatowy marki Beta Tools, wyposażony w komplet profesjonalnych narzędzi, które miejmy nadzieję posłużą do stworzenia kolejnych udanych projektów. 

Konkurs Ducati Custom Rumble jest doskonale znany również polskim fanom sceny custom. W 2018 roku wygrał go customowy Scrambler Sixty2 z polskiego warsztatu Eastern Spirit.

Więcej informacji o motocyklach z rodziny Scrambler oraz o pozostałych modelach Ducati znajdziecie na stronie www.ducatipolska.pl 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr