tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Złodziej motocykli z Gdańska zatrzymany. Wpadł prowadząc kradziony motocykl
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Złodziej motocykli z Gdańska zatrzymany. Wpadł prowadząc kradziony motocykl

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.12.08, 08:40 Drukuj

Policja z Gdańska poinformowała o zatrzymaniu złodzieja motocykli, który ma na swoim koncie 11 kradzieży. Odpowie także za naruszenie nietykalności jednego z właścicieli, który próbował odzyskać swój sprzęt.

Jak informuje policja, mężczyzna został zatrzymany w minioną sobotę, kiedy policyjni wywiadowcy zauważyli go pchającego motocykl i nerwowo rozglądającego się na boki. Takie zachowanie sprawiło, że postanowili go zatrzymać. Okazało się, że maszyna została skradziona 2 grudnia z terenu Przymorza.

NAS Analytics TAG

Na terenie posesji należącej do złodzieja znaleziono kolejne dwa motocykle. Łącznie 23-latek usłyszał 11 zarzutów kradzieży i zarzut naruszenia nietykalności jednego z właścicieli. Do tego odpowie za kierowanie pojazdami pomimo zakazów sądowych. Łączne straty spowodowane przez złodzieja oszacowano na 52 tys. zł. Za kradzież pojazdu grozi do 10 lat więzienia.

To nie jest jedyny tego typu przypadek w ostatnim czasie. Pod koniec listopada policjanci z komisariatu w Nowym Porcie odzyskali dwa skradzione motocykle. Wszystko dzięki dzielnicowemu, który znając rejon wiedział, gdzie szukać. Turystyczne BMW odnalazło się na jednym z ukrytych parkingów wraz z drugą maszyną, która była ukryta za stacją transformatorową. Właściciele odzyskali swoją własność, ale złodziei jeszcze nie ujęto.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę