tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zimowa jazda motocyklem - biało i wesoło NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zimowa jazda motocyklem - biało i wesoło

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.03.03, 11:23 3 Drukuj

W weekend wielu motocyklistów w końcu mogło zaspokoić swój głód jazdy, bo pogoda w końcu pozwoliła na to, aby wyjechać na ulicę bez obawy o hipotermię. Dziś jednak, w niektórych regionach Polski wielu tych motocyklistów powiedziało dokładnie to samo słowo, kiedy wyjrzało za okno.
NAS Analytics TAG
Nie widzimy ani jednego racjonalnego powodu, dla którego ktoś miałby jeździć motocyklem w śniegu (nie licząc enduro). Ale jednak niektórzy muszą sprawdzić, jak to jest. Poniżej film gościa, który jedzie Hondą Shadow na zimowych oponach. Jest biało, jest zimno, jest ślisko i, uwaga, spoiler alert, na końcu jest gleba.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę