tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl śnieżny - frajda zimą NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl śnieżny - frajda zimą

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.02.14, 08:28 1 Drukuj

Motocykliści są z reguły są pozytywnie nastawieni do życia, ale zimy nienawidzą. Po prostu, biała śmierć sypiąca się z nieba skutecznie studzi nasz entuzjazm i uniemożliwia jazdę szosową. Ale, chwileczkę! Jest coś takiego jak Timbersled Bikes. Jest to generalnie motocykl offroadowy, ale tam gdzie w normalnym sprzęcie jest  koło, tutaj jest potężna gąsienica. Wszystko przypomina konwencjonalny skuter śnieżny, ale jest dużo lżejsze i zwrotniejsze. Frajda z kolei proporcjonalnie większa, co zresztą będziecie mogli zobaczyć na filmie:

NAS Analytics TAG

Jeśli masz enduraka i chciałbyś go przerobić na pogromcę śniegu, musisz wyskoczyć z 5 tysięcy zielonych. Rząd miał rację. Zima jest kosztowna...

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę