tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polaris kupuje Timbersled, producenta gsienic do crosswek
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polaris kupuje Timbersled, producenta gsienic do crosswek

Autor: Beavis 2015.04.27, 11:18 Drukuj

Timbersled jest jedną z pierwszych firm oferujących zestawy zmieniające motocykle offroadowe w skutery śnieżne. Ulokowanego w Idaho Timbersleda właśnie kupił Polaris.

Amerykańska marka jako jedna z pierwszych oferowała zestawy konwertujące offroadówki (motocykle crossowe i hard enduro) w skutery śnieżne. Oczywiście, nazywanie powstałych w ten sposób pojazdów skuterami śnieżnymi to spore uproszczenie. Powoli w sportowej nomenklaturze uciera się sformułowanie snowbike, dużo lepiej oddające meritum sprawy. Ich najbardziej popularny zestaw nazywa się Mountain Horse i motocykle wyposażone w taki osprzęt możecie zobaczyć poniżej.

NAS Analytics TAG

Pod koniec zeszłego tygodnia oficjalnie poinformowano o przejęciu Timbersled przez giganta, korporację Polaris. Producent ATV-ów i skuterów śnieżnych posiada w swoim portfolio Victory oraz Indiana. Ostatnio także szeroko poruszaliśmy temat przejęcia przez Polarisa producenta motocykli elektrycznych, Brammo. Timbersled jest najnowszym zakupem na liście.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy dodać Timbersled do naszego silnego biznesu na rynku skuterów śnieżnych. Timbersled stworzyło niesamowity produkt i zrewolucjonizowało niszę snowbike’ów. Teraz jesteśmy ciekawi czego są w stanie dokonać korzystając z naszego zaplecza inżynieryjnego, produkcyjnego i dystrybucyjnego - komentował Scott Wine, członek zarządu Polarisa.

Timbersled zostanie samodzielną marką, nadal ulokowaną w stanie Idaho. Polaris najprawdopodobniej zaangażuje się w budowę wizerunku marki, obniżaniu kosztów produkcji i dystrybucji. Oznaczać to może dwie rzeczy: niższą cenę i lepszą dostępność poza Stanami Zjednoczonymi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr